Keramične ploščice

neznan uporabnik

tema odprta - 6. nov 2006 19:49 | ogledi: 8.660 | odgovori: 26

Rada bi nasvet glede opreme kopalnice, predvsem barve ploščic. V mislih imam rumeno, oranžno ali kaj podobnega, skratka bolj sončne barve, tople. Prosim, pomagajte mi v tej veliki izbiri (in majhni) svetovati, kje bi dobila oziroma videla kakšno razstavljeno kopalnico v teh barvah. Saj je res veliko, a ko se moraš odločiti...

Hvala za sodelovanje,

Zoja

zoja1

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

6. nov 2006 19:57

Če se ne motim, ti lahko v kakšni boljši trgovini pomagajo tudi z računalniškim izrisom kopalnice v želenih barvah, kot to počnejo prodajalci kuhinj na primer. Tako boš dobila natančnejšo predstavo. Ali pa prosiš kakšnega gradbenika ali arhitekta, naj ti pomagajo, saj morajo imeti v svojih računalnikih primerne programe... Samo pazi, da se ti ne zgodi kot moji prijateljici...ta je na začetku, ko se je še učila delat z novim programom za notranjo opremo, znancem izrisala dnevno sobo s sedežno garnituro tako, da je za trosed uporabila vodoravno položeno tuš kabino....Umrli smo skoraj od smeha... Samo res, izris ti da pravo predstavo. Ali pa ti naj v trgovini pomagajo z ogledali. Mi smo tudi tapete kupovali tako, da smo nastavili ogledala, da se je bolje videlo, kako vzorec učinkuje na več ploskvah hkrati... Mamamia mamamia

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

6. nov 2006 20:16

Zoja,na tej strani je kopalnica v barvah, kakršno si želiš. Poleg tega so še linki do kopalnic, kjer dobiš kakšno idejo. <http://www.podsvojostreho.net/viewtopic.php?t=4716&highligh> mislim, da so ploščice benetonove. Imajo pa nekaj lepo pisanih kopalnic v Merkurju v Kranju. LP

Asja  

član od: 23.10.2002

sporočila: 515

6. nov 2006 20:25

Odsvetujem ti talne Benetonove ploščice. Res so lepe, tudi sama sem si jih želela, ampak niso dobre kvalitete. Moja mami jih ima in jih je nekaj po nekaj mesecih popokalo (keramičar pa je bil že večkrat preverjen, torej ni kriv on). Lp, Asja

mperhaj  

član od: 10.9.2004

sporočila: 207

7. nov 2006 8:26

Bom prosila sina, da mi pofotka mojo, ker smo jo renovirali letos avgusta in imamo plpščice 60 x 33 jaz si nisem čisto dobro predstavljala kako bo izgledalo ampak sem zelo zadovoljna. Odločila pa sem se na koncu za tiste, ki sem na začetku kar bežala od njih. Obiskali smo vse merkurje in še kaj, hčera bi vse mogoče žive barva npr. Beneton, ampak bolj ko sem hodila okoli bolj me je minevalo, da bi imela žive barve v kopalnici se mi zdi, da bi se jih prehitro naveličala. lp Mateja mperhaj

IČA  

član od: 9.1.2006

sporočila: 232

7. nov 2006 8:43

En droben nasvet: pazi le na barvo talnih ploščic. Jaz sem izbrala pretemne pa še svetleče povrhu, sedaj pa sem njihov suženj, ker se vsaka kaplja pozna, ko pade na tla. Lep dan Iča

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

7. nov 2006 8:46

Tudi jaz se trenutno spopadam z opremo koplanice in ti moram sporočiti, da sem se odločila prav tako med kombinacijo morsko modre in umazane oranžne. Zelo dobra kombinacija in močne barve, vmes pa so ožje burdure z belo kombinacijo. V merkujr v Litiji in tudi v BTC Lj je ta model kopalnice razstavljen, tako da si greš lahko pogledati. Lep pozdrav, Petra. priv

danca  

član od: 2.8.2002

sporočila: 257

7. nov 2006 9:23

Pred prenovo sem imela kopalnico v močnih rjavo oranžnih ploščicah - in komaj čakala, da jo prenovim (po 25 letih). Zdaj je zelo svetla, slonokoščena z malo zelene, zato so pa dodatki lahko močnih barv, celo različnih; ko se ene barve naveličaš, je lažje zamenjati brisače, držala, lončke, ... kot ploščice. Sicer pa, kakor komu paše. Danca

bojanam  

član od: 18.7.2003

sporočila: 598

7. nov 2006 10:28

Midva sma pred tremi leti urejala kopalnico. Na tleh imama modre ploščice-zgledajo super ampak se na njih vse pozna. Na steni pa imam dva rumena odtenka. Ena barva je nekje do 150 cm, druga pa do stropa. So pa ploščice od Gorenja. Ker ima kopalnica samo vmesno okno, delujejo rumene ploščice zelo svetlo. LP Bojanca

SABIAN  

član od: 3.2.2004

sporočila: 110

7. nov 2006 21:14

Tudi mi smo letos opremili kopalnico s ploščicami, ki so firme Zirconio. Kupili smo jih v Merkurju, bile pa so v akciji.Drugače pa lahko greste na internetno stran tega proizvajalca, si izberete ploščice, greste v trgovino, kjer imajo ploščice tega proizvajalca in vam povejo ceno (kupujemo ploščice za stopnice in bodo tudi od tega proizvajalca.). Hvala pa za podatek o Benetonovih ploščicah, ker smo jih nameravali dati v spodnjo kopalnico. Lep dan, Sabina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti