Bula za kleklanje

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

6. nov 2006 19:45

Dolores, nič nisem za cajtom, samo vem kje je treba kupit in to je vse. Če greš v Dom boš dala za en klekelj celo premoženje, jaz jih pa naročam že nekaj let po isti ceni in verjemi da je precej nižja. lp Vesna

Habibi  

član od: 16.10.2006

sporočila: 54

7. nov 2006 5:31

Menci, ti kr sporoči pol če proda komplet za kleklanje. Kuharca37, mi smo v osnovni šoli (kolkr se spomnim) ta sukanec kar na roko navili. zakaj meniš da moreš met to napravo? z napravo je cena res pomojm okrog 15 jurčkov, sam pa brez pa je okrog 5. sej jst bi kupila v trgovini, sam v tem koncu ni nč, še zadnjo kmečko trgovino so zaprli, zato iščem tuki. ajd Habibi

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

7. nov 2006 7:36

Habibi, ko se boš naučila malce lepših manir, bom morda tudi jaz še odgovorila na kako tvoje vprašanje. Če pa še slušalke ne znaš dvigniti in se pozanimati, je pa tvoj problem. Tako kot Reca tudi jaz oziroma moja mama ve, kje se da dobiti cenejše zadeve. Hotela sem pa pomagati s tem, ker sem iz Idrije doma in bi lahko mama vse to pogledala, pa bi magari lahko jaz to dostavila do Lj. Loni Makaroni

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

7. nov 2006 8:58

Jaz imam pripomočke iz Idrije, mi jih je prinesla učiteljica klekljanja. Reca, a lahko izdaš svoj vir in kaj vsebuje komplet za pet tisoč. Lp Dolores

val  

član od: 7.3.2006

sporočila: 665

7. nov 2006 11:23

A mogoče katera ve ,če je kakšen tečaj kleklanja kje, mogoče ne čisto na drugem koncu Slovenije val

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

7. nov 2006 11:29

Ti kar pokliči v Idrijo, pa ti bodo vse povedali ali poslali po pošti. Lp Dolores

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

7. nov 2006 12:34

Se opravičujem, ker sem bolj malo gledala tole. Moram vam povedati, da je strojček za navijanje že kakih deset tisoč, če ne več, se pa da navit tudi na roke. Če ima pa katera težave s tem in se ji da hodit v Ljubljano, ji tudi jaz navijem če želi. Sicer pa vam lahko poven kje nabavljam pribor in sicer je to Leben Janez 04/514-66-21. On ima vse komplet, a jaz imam mnogo raje kleklje od gospoda Šmida ki ga dobite na tel. 04/514-70-17. Pa obilo užitka pri delu. lp Vesna

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

7. nov 2006 12:58

A to je v Škofji Loki? Lp Dolores

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

7. nov 2006 14:26

Kje pa nabavljate vzorce oz. papirce? Včasih vidim kje kakšen izdelek, ki mi je všeč, in si mislim, da bi to tudi jaz znala narediti. Vzorce, ki jih imam, sem dobila preko sorodnikov in znancev. Lani sem bila tudi na sejmu v Idriji, a sem stvari kupovala pod plastičnimi pregrinjali, ker je deževalo. No, nekaj mi je vseeno uspelo nabaviti. Ali obstoja kak katalog, kjer si izbereš, kar ti je všeč in znaš napraviti? Lep pozdrav vsem klekljaricam! riba-ribica

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

7. nov 2006 14:55

Riba-ribica, katalog obstaja in sicer Irmin. Mislim pa da ga ne daje kar iz rok. Nekatere trgovine ga imajo in ti potem tudi skopirajo in prodajo tisto kar si zbereš. Zagotovo ima to tudi trgovina Mojca v Škofji Loki. Lahko pa Irmo pokličeš in ti bo željeno poslala kar po pošti. lp Vesna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti