Krompirjev pire iz vrečke

bisi  

član od: 21.10.2006

sporočila: 8

31. okt 2006 20:48

Bravo, Escada. tudi mi v stolpnicah znamo kuhat, a ne? bisi

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

31. okt 2006 20:56

Po moje bivališče ni dokaz za to, kako nekdo kuha in je. Ežoj, se ne strinjam s teboj. Živim v stolpnici, pa znam zdravo kuhat in moji uživajo ob vsem kar jim ponudim. ) Ne, pireja iz vrečke pa ne bi uporabila niti v sanjah. Pa, pa.:) Julija

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

31. okt 2006 20:58

Za vas v stolpnicah ne vem, vem pa za nas v navadnih blokih. Kuhati znamo in to zelo dobro, pa še svežo in okusno vsak dan. Za krompir pa še v življenju nisem probala tega iz vrečke, ker vedno iz navadnega delamo vse, tudi kakšno enolončnico zgostimo. Je pa prav zanimivo prebrat tole, za kaj se vse uporablja pire iz vrečke. Kdo ve, mogoča pa kdaj še prac pride! Kyara

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

1. nov 2006 0:57

Ha, ha, haaaaaaaa, ežoj ti si pa res faca. Sem se tko nasmejala, da sem skor iz stola dol padla. Pa veš, da maš prav, danes bom lepo to floknila pujskom pa naj se oni ubadajo kaj z njim pa je. Jaz pa lepo po domač krompirček v klet pa je. Me firbec matra kakšen okus ima to čudo bom res po tvojem nasvetu za vsak slučaj stala na umivalnikom, pa tamalo žličko za kavo v roke. jade

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

1. nov 2006 7:00

escada je napisal/a:
No no Ežoj...paz na jezik... Tudi v stolpnicah dobro jemo...in predvsem ne žremo...vi v "bajtah" se pa lahko prašičem pridružite... Tudi takole se lahko pogovarjamo ...a ne....pa raje ne... escada
No, escada, bisi, Julya ( pa še kdo ), jaz sem pol življenja preživel v stolpnici ( na desetem nadstropju ) in seveda bivališče ne pomeni tudi znanje kuhanja. Zapisalo se mi je tako, da ( verjamem ) komu zveni žaljivo, pa ni bilo mišljenio tako. V mislih sem imel predvsem slabe ( tople ) kleti v stolpnicah in razkošje vrta v bližini kuhinje ( pri meni to pomeni 5 m ). Tudi izraz " žreti " se mi je zapisal, pozna se mi v glavnem moška družba, ki uporablja ta izraz ( no, vsaj tista ki ima stik z mano ). Vsem morebiti prizadetim ( užaljenim ) se iskreno opravičujem, post naj bi bil hudomušen, ne pa žaljiv ( escada, ni treba vsega razumet z najslabše možne plati in takoj potegnit težko artiljerijo žalitev ). lp ežoj

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

1. nov 2006 7:35

Mani pa se je tvoj post zdel tako zabaven. jade

pouhek  

član od: 24.8.2005

sporočila: 273

1. nov 2006 8:33

jade je napisal/a:
Mani pa se je tvoj post zdel tako zabaven. jade
Ežoj,tvoje poste pa res vedno rad preberem.Bi te kar pogrešal,če bi spremenil način pisanja siba

Scorpy  

član od: 3.2.2006

sporočila: 335

1. nov 2006 9:45

no, nej še jaz napišem, da se men ežojev post ni zdel žaljiv, pač pa malo sarkastično-šaljiv (malo se je ponorčeval iz stereotipov). Pire iz vrečke: meni ima "plastičen" okus in ga ne maram. To mogoče pride v poštev, če moraš nahranit veliko (bolj nezahtevnih:) ljudi... če pa delaš sam za družinico, se pa nič ne zamudiš, če si vzameš 5 min. več in olupiš krompir in narediš klasiko, pa še zdravo je. Lp Scorpy

stana.r  

član od: 28.11.2004

sporočila: 2909

1. nov 2006 11:03

Ežoj, mene si tudi nasmejal (čeprav sem iz stolpnice ) Z veseljem berem tvoje poste in upam, da se ne boš spremenil Jade, ti pa kar dej ta pire... Itak imam raje kot tisto reč iz vrečke Lp stana

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

1. nov 2006 11:19

Stana dobiš samo do decembra boš morala počakat. jade

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti