baklave recept

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

3. nov 2006 21:13

ej Veri, ( saj je izven teme, pa ne me prec kregat ) če se spomneš moje polomije s ratlukom ( romal na kompost ), lahko ti povem, da mi je skoraj uspel, no ni ratal prav ratluk, mora se jest z žličko, ampak vsaj se da pojest. Ko zmanjka ( ko ga pojem ) poskusim znova ( sm pač trmast ). Halve mi je tudi zmanjkalo tako, da tudi to še poskusim. Pri ratluku me najbolj jezi, da v bistvu ima le tri sestavine: sladkor, škrob in voda in edino spremenljivko, čas kuhanja pa ga ne morem zadet. Za halvo čakam še mal, imam eno knjigo naročeno, morda bo noter kaj koristnega, še poročam. ežoj

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

3. nov 2006 23:27

hehe, ežoj, jaz te že ne bom kregala, prvič mi je fino brat tvoje kolobocije z orientalskimi slaščicami, drugič pa sem zadnji človek na svetu, ki bi smel kaj takega naredit, ker sama dostikrat zaidem iz teme... Sem ti že povedala, da sem zadnjič naredila tisto svojo halvo (iz baze), pa jo je celo fant z veseljem jedu!!! ki sploh ne mara teh cukrastih zadev, od katerih teče... Hehe, še je upanje zame in za najine halve:) komaj čakam naslednje tvoje poročilo! Veri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti