Skrivni dnevnik jadrana krta

Dada  

član od: 13.10.2003

sporočila: 165

tema odprta - 26. okt 2006 16:56 | ogledi: 7.643 | odgovori: 8

Skrivni dnevnik Jadrana Krta-ali ima katera obnovo, nujno. Dada

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

26. okt 2006 17:18

Ah, prebrati bo treba, pa bo obnova tu. Tako prijetno in duhovito branje. Ne podpiram lenobe in ....... rimljanka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

26. okt 2006 17:21

Draga Dada To je tako dobra in kultna knjiga, da bi jo veljalo prebrati, ker spada v splošno intelgienco. S plonkceglci in recikliranimi obnovami se daleč ne pride - razen, če tisti, ki jo potrebuje (ne vem, ali jo potrebuješ ti ali pa kdo drug), ne želi postati neumen kot blondina... Drugače je pa klučna beseda Adrian Mole. Je ogromno obnovna netu in če se obnova prepisuje, potem naj se vsaj malo vadi angleščina. Knjiga je orožje, vzemi jo v roke! - je zapisal Bertolt Brecht. Vendelina jr.

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

26. okt 2006 17:24

Dnevnik Jadrana Krta sem pa vedno z užitkom prebrala, sploh ni problem prebrati v enem dnevu ali dveh, tako zanimiva je. Ampak na žalost mi v šoli še nismo brali takih "modernih" knjig. matilda

vegeterianka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 282

26. okt 2006 18:37

joj Dada ne veš kaj zamujaš eno od najboljših knjig, ki se sigurno spomnijo mnoge generacije. Zelo zabavna in duhovita, celo filem so posneli po knjigi . Sklepam da si v osnovni šoli, počakaj ko boš prišla v srednjo šolo, ko bodo res zelo dolgočasne in težke knjige, ki pa boš prav prisljena brati, saj jaz se spominjam, da smo dobili ob vsaki knjigi toliko vprašanj, da si bil prisiljen prebrati. Zato zelo toplo priporočam, da se jo kar lotiš brati, saj se boš pošteno zabavala ob branju. vegeterianka Sporočilo je spremenil(a) vegeterianka dne 26. okt 2006 18:38:28

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

26. okt 2006 19:00

jaz se vedno pozimi spomnim zimskih počitnic, ko so vrteli nadaljevanko o Jadranu Krtu. Ni dolgo nazaj, ko sem prebrala še Jadran Krt pije kapučino. Mislila sem, da jo bom brala tako po malih odlomkih, ker sem čez dan skakala za mojim malčkom, zvečer sem hodila pa zgodaj spat, ker se je ponavadi celo noč zbujal. Pa se nisem mogla zadržat, sem jo brala do enih ponoči, tako me je vleklo. matilda

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

26. okt 2006 19:29

Dada, kje pa je ta šola, ki ima take super knjige za obvezno branje? LP cervus

Sasenka  

član od: 5.9.2005

sporočila: 252

26. okt 2006 19:55

Joj, jaz sem še zdaj jezna na svojega brata. Skrivni dnevnik in Rastoče težave JK "2 v 1" knjigo sem namreč dobila za 13. RD, brat pa je slabi dve leti šepal za mano in ravno prihajal v leta, ko se je lahko poistovetil z Jadranom. Knjigo je tolikokrat prebral, da je povsem razpadla, jaz pa sem jo začela skrivati pred njim (pa jo je kljub vsemu vedno našel ). No, knjigo smo pokrpali, zdaj 15 let kasneje pa ima skorajda častno mesto na moji knjižni polici. Taki "kultnosti iz otroštva" se približa le še Pika Nogavička.... Sicer jih je mnogo mnogo drugih, ki so jima tesno za petami (ampak o tem raje v temi, "kaj beremo", ker ene so res večne), ampak ti dve sta res posebni Sasenka

balu  

član od: 26.1.2006

sporočila: 464

26. okt 2006 20:24

Dada poglej na ZP. balu

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti