Spominska knjiga - nujno

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

14. avg 2012 19:10

Včasih ti zavidam ideje...... ampak če jih preberem in "ukradem" (ok, ok, sposodim, se lepše sliši in bere), je ravno tako dobro.

lp

cervus

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

14. avg 2012 19:44

elaphus je napisal/a:

Včasih ti zavidam ideje...... ampak če jih preberem in "ukradem" (ok, ok, sposodim, se lepše sliši in bere), je ravno tako dobro.

lp



cervus

Ja, pa rokopisna seveda morajo biti, to je dandanes sploh dragoceno. In z nalivnikom pisana, seveda. Hm...

rimljanka

Amelia  

član od: 9.11.2009

sporočila: 322

14. avg 2012 19:46

Ceprav moje spominske knjige ze zdavnaj nimam vec, toda nekaj spominckov ne bom pozabila vsaj dokler me spomin ne zapusti eden izmed njih je tale

 

Mnogim pokazi svoje veselje

vsem plemenitim svoje trpljenje

vsem radovednim svoje mislenje

a le izbranim svoje srce

Amelia

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

14. avg 2012 20:16

Iščem za svoje hčere. Sama imam krasno, debelo knjigo manjšega formata, s katero sem v mladosti potovala po svetu še v času prostovoljstva in jo podtaknila vsakemu, ki se me je dotaknil. K sreči mi nihče ni vanjo pisal verzov, temveč tudi po nekaj strani dolga pisma. Knjiga mi je tako dragocena, da bi raje videla, da mi nekdo ukrade avto kot njo... Zelo mi je žal, da v njej nimam zapisa mojega dedka, ki sem ga imela srčno rada. Ne iščem torej nečesa, v kar bodo puncam pisali verze in prerisovali vanje slikice spidermanov ter princesk, temveč nekaj, kar jim bom dala v roke šele kasneje. Le da jim ne bodo manjkala pisma dedkov in babic.

Hvala za vse ideje, super ste! Vendy, ti si me pa itak prebrala

tulka

vd007  

član od: 27.1.2012

sporočila: 318

15. avg 2012 14:43

Lingua je napisal/a:

Zdravo,

 

verjetno se še spomnete, ko smo v naših "starih" časih pisali v spominske knjige. Potem je to prišlo iz mode, sedaj je pa spet nazaj. Moja mlajša hči hodi v tretji razred in ji je dal sošolec to knjigo, da mu nekaj nariše oz. napiše, ker odhaja V Avstralijo. Mi smo pisali "V SPOMIN... Metuljček cekinček, po zraku leti....". Kaj drugega se pa že ne spomnem več.

A ima mogoče kdo kakšno idejo kaj bi napisala - lepo prosim.

 

Že v naprej hvala

 

LP

 

Naj napiše :

 

Ne pozabi  me nikoli .

Javi se, ko boš spet kje tukaj. Javljaj se, ker ne želim izgubiti stikov. Obiščiva se kdaj ..morda tudi v daljni prihodnosti :)

vd007

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti