Spominska knjiga - nujno

Kajcika  

član od: 6.10.2007

sporočila: 64

14. dec 2007 22:24

-Vse kar sanjaš, vse kar si želiš, naj se ti izpolni, ko dozoriš. - Če solze bleste se v tvojih očeh, ne išči tolažbe pri tujih ljudeh, ker svet ti pomagal ne bo, takrat obrni se name in lažje ti bo. -Ko prebiraš kratke te vrstice, naj nikoli ne zardi ti lice, spominjaj se v tako dolgih let, svoje dobre mamice besed. Kar ona takrat je govorila, ko komaj hoditi se se učila, ko ti govorila je pozneje in kar ti bo še kdaj naprej. dobro hranjeno v srcu vse imej. Pomni, ako boš storila to, žal gotovo ti nikdar ne bo. -Kaj tebi naj zapišem, da ostane ti v spomin, dovoli le, da ti zakličem: »V življenju srečo ti želim!« Tudi jaz pošiljam nekaj meni najljubših iz moje 36-letne spominske knjige. Kajcika

ZalaPoŁonca  

član od: 6.9.2009

sporočila: 1

6. sep 2009 14:39

jst pa rabim kakšen verz za prvo stran v spominski knjigi ZalaPoŁonca

mai  

član od: 2.3.2007

sporočila: 447

6. sep 2009 15:20

Kadar boš čisto sam-a s seboj, vzemi v roko te drobne vrstice. Morda ti vstane iz njih moje lice in spet boš ti z mano in jaz bom s teboj. To mi je pred mnogimi leti napisala zelo ljuba oseba. In je zame eden najlepših verzov. jana

pe3ca  

član od: 9.1.2009

sporočila: 292

6. sep 2009 16:00

Včasih so napisali: moja knjiga lepo prosi, da jo čista roka nosi. Sem si pa enega kar tako "uspud" izmislila: Spominska knjiga mi lepša bo, če v njej bo kaj narisano. In čez leta, ko bom stran za stranjo obračal/a, v mlada leta se bom s spomini rad/a vračal/a. Upam, da bo lepo ustrezalo prvi strani. LP, pe3ca

predsednica  

član od: 19.4.2009

sporočila: 6

6. sep 2009 17:07

Jaz imam tudi enega, da pač se rizbica nariše na zadnjo stran in se napiše Rišem pišem ti na zadnjo stran ker najraje te imam.Če kdo raje te ima naj spominček dokonča predsednica

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

6. sep 2009 20:28

Čeravno sem na zadnji strani, v spominu lepem me ohrani. daga

giga 33  

član od: 29.1.2009

sporočila: 46

8. sep 2009 20:47

Moja knjiga lepo prosi, da jo čista roka nosi. Kdor pa čiste roke nima, naj jo knjiga ne zanima in naj ne trga ven strani, ker mojo knjigo to boli. giga 33

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

14. avg 2012 16:15

Že lep čas iščem debelo spominsko knjigo klasičnega videza. V knjigarnah sem našla tak kič, da si ne predstavljam, kako bi ga odrasla oseba nosila s seboj in hranila v njem spomine. Ali veste za kakšno knjigarno, kjer bi našla kaj bolj lepega, brezčasnega? Hvala.

tulka

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

14. avg 2012 16:36

Tulka..poglej malo po knjigarnah in povprašaj po kolekciji Paperblanks..bolje založene imajo njihovo stojalo..dobiš velikost do A4..črtane,brezčrtne..zelo lepega izgleda..res pa je da nimajo ključavnic,večinoma so na magnetke ali elastiko.

 

www.paperblanks.com%2F&ei=sGEq" target="_blank">http://www.google.si/url?sa=t&rct=j&q=pape

 

 

Vrtejbenka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

14. avg 2012 17:22

Tulka, predvidevam, da to iščeš zase:

Imaš dve možnosti in sicer

a) Greš tja, kjer po navadi vežejo diplomske in prineseš papir višjega cenovnega razreda in ti bodo tam z izbranim  zadovoljstvom to zvezali s platnicami višjega cenovnega razreda.  Samo to te še ne bo obvarovalo pred verzi tipo "moja knjiga lepo prosi....." ajmebožesačuvaj.

b) Da to narediš malo bolj konceptalno in sicer tako, da krogu oseb rečeš, da naj sodelujejo v tvojem projektu in da ti naj napišejo pismo. In naj notri napišejo tisto, kar menijo, da bi ti radi povedali (pa nekako niso nikoli, ker ni bilo prilike). In po določenem času boš pač dobila toliko in toliko pisem. In potem tiste papirje neseš iz zvežeš in potem boš imela pa res nekaj dragocenega.

Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti