Kapsule ohrovtove juhe

darja2  

član od: 29.9.2006

sporočila: 249

tema odprta - 24. okt 2006 11:37 | ogledi: 5.860 | odgovori: 9

ZDRAVO. PRED KRATKIM SEM V ENEM ČASOPISU ZASLEDILA NEKO REKLAMO ZA HUJŠAT S KAPSULAMI Z OHROVTOVO JUHO. A KERA POZNA TO ZADEVO. MORM REČT, DA ME JE KAR MAL PREMAMILA, KER PRAVI, DA LAHKO SHUJŠAŠ TUDI DO 30 KIL POL PA NE VEM. ZANIMA ME VAŠE MNENJE, ČE JE KERA ŽE KONZUMIRALA TE KAPSULE IN ČE RES DELUJE???????? hvala.

darja2

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

24. okt 2006 12:00

O tem samo toliko...v roku enega leta ali malo več je v teh naših revijah bilo predstavljenih že najmanj 10 različnih!!! skujševalnih pripomočkov, od kapsul, praškov, pa še bi se kaj našlo in vsi obljubljajo takšne in podobne "zgodbe o uspehu". A ni malo čudno, da jih je toliko, čeprav vsaka obljublja minimalno 20 kilogramov minusa? Najboljša varjanta je: vsega po malem vsaj 4 obroke na dan. In telo naj pokuri več kot dobi! Lp, Maja

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

24. okt 2006 13:44

...al pa trimesečna ločevalna dieta. Fajn in brez kemije. Na forumu se že par let vleče tema o tej zadevi. LP

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

24. okt 2006 14:13

A si ne moreš juhe sama skuhati? Saj nismo na vesoljski ladji, da bi juhe v tabletkah jedli, pa zraven spili pol litra vode ali kaj?????? Potrošnik (kateregakoli spola) je pa res očitno neskončno naivno bitje, ki kar naprej pada na iste finte. Očitno res, sicer bi takih reklam ne bilo (več). rimljanka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

24. okt 2006 14:23

darja2, pa ja ne nasedaš takim reklamam? Pa saj ti zdrava pamet pove, da če bi bili ti pripomočki res tako učinkoviti, bi vsi hodili naokoli z idelanimi postavami???? Mamamia mamamia

darja2  

član od: 29.9.2006

sporočila: 249

24. okt 2006 18:22

to sm vidla v enem časopisu, slučajno sm tja uč vrgla, ker je blo napisan čez celo stran. drugač me take reklame sploh ne pritegnejo.so kao herbalife varianta-ma sej vem,da je lari fari.ne drugač pa ne nasedam takim reklamam čeprav je res da se morm ene 5 kil znebit. darja2

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

24. okt 2006 18:39

Ma ja, to je že ena peta taka reklama v tem letu. Pred nekaj meseci pa so reklamirali neke tablete in zraven "prodajali" zgodbe igralk in manekenk, za katere ni še nihče slišal, kako so rešile svoje zakone, ko so shujšale... Teh tvojih pet kg pa ja ne bo problem dol spravit, razen če že zdaj ješ samo reči, ki sicer ne redijo, in imaš recimo 55 k, pa še migaš redno zraven... Ker je težje s 55 prit na 50 kot s 85 na 80, kajne? Kaj pa zeljna juha? Če gre samo za pet kg, pa sicer uravnoteženo ješ, bi na ta način teh 5 kg v 14 dnevih morda spravila dol. Ker razen juhe ješ vsak dan še eno vrsto hrane, tako da telo ne strada in si potem, ko začneš spet jesti na običajen način, ne začne kar takoj ustvarjati zalog? Če te zanima recept za župo (jaz sem si jo zmiksala, ker ne maram kosov zelenjave) in jedilnik ob tem, mi javi na zasebno pošto, pa ti pošljem. Čau, Mamamia mamamia

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

24. okt 2006 19:24

Zeljna juha je tudi ena bedarija. Ker ko začneš normalnop jesti, dobiš vse nazaj. Vse razne tablete, zeljne juhe, suder druger mega hitre diete so en sam nateg. Veliko gibanja, večinoma samo beljakovine, pa bo rešeno. Ne pa tablete. Sonja

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

24. okt 2006 19:36

Punce!Pamet....! Če bi bilo vse tako enostavno, bi same preklje hodile na okoli. Kaj res ne dojamete, da je vse to ena sama komercialna poteza koko izvabiti naivim denar. Na eni strani recept za čokladno torto, na drugi čudežne tabletke.... Ko bereš dalje .... vzami toliko kapsul.... telovadi....ne jej tega, ne jej onega...... Ja potem pa vseh teh tablet sploh ne rabiš!!! Vse je v glavi! Če hočeš nekaj spremeniti, se moraš za to tudi potruditi. Tako kot pravi pregovor: "Brez muje se še čevelj ne obuje." Uh, kako me jezijo vsi ti nategi in žalostijo naivni potrošniki. Za ta denar si raje kupite sadje in ga "grickajte", kadarkoli vas bo prijelo! Radi se imejte...v celoti ... z vsemi organi vred! kobra 1

CARLY  

član od: 13.9.2005

sporočila: 136

27. nov 2006 10:40

Jaz ti tudi svetujem, da ne mečeš denarja stran. Sem pred kakšnim letom tudi nasedla reklami in kupila ene od teh tabletk, mislim da so bile nekaj v zvezi z eksotičnim sadjem pa ti povem, da nisem zgubila niti pol kile, pa čeprav so obljubljali 10kg. CARLY

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti