Pomivalni stroj bosch ali kakšen drug?

modrijan  

član od: 29.12.2004

sporočila: 148

tema odprta - 24. okt 2006 8:36 | ogledi: 5.965 | odgovori: 36

Pozdravljeni!

Odločam se za nakup novega pomivalnega stroja in sicer imam v mislih znamko BOSCH modela: SGS46M12E IN SGS46M22EU. Zanima me, če ima katera od vas kakšnega od navedenih pomivalnih strojev in če ga imate: kako ste kaj zadovoljne z njim.

Ali imate kakšne druge favorite in kako ste zadovoljne z njimi.

Meni je pri nakupu najbolj pomembno, da dobro opere posodo. Do zdaj sem namreč imela Ariston in sem v njega dala čisto vso posodo (tudi zapečene protvane in res umazano posodo) in mi je vse opralo. Hočem povedat, da nisem ničesar splakovla pod vodo, preden sem vložila v stroj (s žlico sem odstranila samo razne ostanke hrane). In sedaj ponovno iščem stroj, ki bi mi to omogočal.

Torej prosim vas, za vaše nasvete in izkušnje...

lp,

modrijan

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

24. okt 2006 9:42

Naš Whirlpool tudi temeljito opere, še posebej mi je všeč, ker krasno pere kozarce in se ti res svetijo kot v reklamah. Pa lonce tudi super opere, čeprav sem tudi sama med tistimi, ki jih ne splahne, preden jih da v stroj... Pred tem nakupom sem razmišljla, da bi si kupila pralni stroj s tisto mrežico na vrhu, ki se izvleče ven in v katero vodoravno zlagaš jedilni pribor. A ko sem pri tašči, ki imatak stroj, to nekajkrat počela, sem si rekla ne, hvala. Veliko hitreje gre zlagat jedilni probor in ga potem pospravit iz običajnih košaric na spodnji rešetki, pri pranju pa tako ni nobene razlike. Preden jaz vložim vsako žlico in nož in vilico pa malo žličko posebej v tiste reže----pri osmih do desetih ljudeh,kolikor nas včasih je....tačass je že kava skuhana.... Kaj pa druge menite o tej košarici zavodoravno zlaganje jedilnega pribora? Mamamia mamamia

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

24. okt 2006 9:48

Predal za zalaganje je totalno brez veze. Prišlo bi v poštev in bi bilo praktično samo v primeru, da bi imel dva taka, ki bi jih čista potem v celoti prestavil v predal za pribor, pa še to je vprašljivo. Lp Dolores

modrijan  

član od: 29.12.2004

sporočila: 148

24. okt 2006 10:00

Mamamia - katerega Whirlpoola pa imate pri vas? Dolores in Loni - ali morate posodo kaj splahovat preden jo date v stroj? lp, modrijan

iri  

član od: 12.11.2001

sporočila: 247

24. okt 2006 10:03

Imam takega kot Dolores in sem zelo zadovoljna. Lp

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

24. okt 2006 10:43

Jaz običajno pri nakupih aparatov preverim servisno mrežo (bližina, cene, odzivnost...). Znamka (firme) danes namreč nima več takega pomena kot včasih. Moj sosed, ki vozi na špediciji, v Boschevo fabriko velikokrat iz Gorenja pelje pomivalne stroje- brez ohišja (tega mu dodajo v Boschu), gume iz kranjske Save, ki jih vozi v GB, imajo vse možne oznake (od Goodyear pa do bridgestone...). Pa pogruntaj potem, kaj je dobro in kaj ne LP, V.

Bogomira  

član od: 30.12.2005

sporočila: 182

24. okt 2006 11:10

Imam matrixovega in sem zelo zadovolna.Pri posodi pa tako moraš paziti kako jo na ložiš ,da ni prekrita,potem vsekakor nebo dobro oprana. LP Bogomira Bogomira

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

24. okt 2006 11:41

Jaz pa imam Elektrolux-ovega, zdaj približno 6 mes: http://www.gaa.si/iskalnik/articles.php?id=7911 Sem zelo zadovoljna. Posoda je super oprana, pa še posuši jo do suhega. Se mi še ni zgodilo, da bi bila vlažna, kozarci super bleščeči... Se pa strinjam z Bogomiro glede zlaganja posode. Jaz pa sem med tistimi, ki večje koščke hrane vseeno splahne s posode (potem lažje očistim filter). Lp, Silva

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti