Herbalife....ali ga kdo pozna?

tema je zaklenjena

dzoana  

član od: 12.3.2006

sporočila: 81

19. nov 2008 8:08

gianja je napisal/a:
Sama sedaj uporabljam Herbalife. V 13 dneh sem izgubila 1,7 kg. Počutim se odlično. Lačna nisem skoraj nikoli. Shake pijem zjutraj in zvečer, za kosilo pa normalno. Zraven pijem še čaj in to je to. Če pa imam namen jesti zvečer pa pijem shake zjutraj in za kosilo. Je pa ta zadeva kar draga, jaz sem za ta komplet za en mesec dala nekaj več kot 20 jurjev. Je pa odlična zadeva. lp gianja
Odgovor z dne - 23. okt 2006 11:01:53 Pozdravljena! Iščem informacije v zvezi z herbalife. Pišeš da si oktobra 2006 shujšala z Herbalifom. Zanima me kako je s tvojo težo po dveh letih. Ali si obdržala težo? Odločam se za hujšanje s Herbalifom. Verjamem, da ko jeste te praške in pazite na hrano da se da shujšati, toda kaj je s težo potem ko prenehaš uživati Herbalife? lp Dzoana dzoana

BISERKA55  

član od: 4.5.2007

sporočila: 143

30. nov 2008 21:55

Jaz sem ga uporabljala pred parimi mesci in sem v enem mescu shujšala 500g.Seveda nisem nadaljevala, ker je predrago in neunčikovito.Po dieti se mi maščoba bolj lepi kot prej.V parih mesecih imam 2kg več.Tudi sestra,ki je kupila istočasno je morala po parih dneh prenehati,ker je imela hude bolečine v ledvicah. BISERKA55

chookolada  

član od: 27.12.2008

sporočila: 3

27. dec 2008 11:34

To je čist navaden bull ****! chookolada

gianja  

član od: 10.11.2004

sporočila: 203

27. dec 2008 11:42

Da ti odgovorim, to je ena sama nategancija, res sem shujšala, ampak vse je šlo nazaj gor in še kaj zraven. Je zelo drago. V naši familiji je to bilo IN tisti čas, ampak kratkoročno, sedaj nočemo več slišat za Herbelife. Sama sem sedaj na "Montignacovi dieti" in sem od 1.septembra shujšala 10 kg in še malo zraven. Preizkusila sem že vse diete, pa se ni nič obneslo, sedaj pa sem spremenila način prehrane kot ga opisuje Monti in to je to. Ko bom dosegla željeno težo, bom še vedno jedla zdravo hrano (poznozrnat kruh, nič belih stvari kot so moka , sladkor,...). Ti pa še povem, da sem po tej prehrani polna energije, kot pri nobeni drugi. Poglej pa še na to stran, je dobra motivacija http://montignac.mojforum.si/montignac.html Veliko uspehov gianja

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

27. dec 2008 13:48

itak da je nategancija. kaj vse ljudem ponujajo in prodajajo sam da bi zaslužli. folks.. gibejte se, jejte zdravo, veliko spijte vode, izogibajte se soli, beli moki in belmu cukru pa bo. tole so neke brezvezne in predvsem DRAGE stvari. bannanna_v_slo ;)

Visage  

član od: 1.1.2006

sporočila: 215

3. jan 2009 10:28

Se res strinjam..z navadami se človek ravno tako lahko navadi zdrave prehrane in ne rabiš za to imeti praškov. Jaz imam vse skupaj doma, ko sem kupovala ampak se nisem držala tako kot je treba..je pa res predraga stvar..150 evrov je takoj in se vedno imam kilogramov na pretek. Visy

MARTA1  

član od: 17.10.2008

sporočila: 33

8. jan 2009 8:45

Sem sedaj nekaj našla o Herbalifu, pa me je zaintrigiralo. Sprašujem, glede na to, da so to beljakovine, ali lahko uporabim tudi kakšne druge beljakovine(drugi proizvajalci) namesto Herbalife. Namreč moj sin ima nekaj takšnih škatel doma, pa bi jaz to uporabila - ne vem proizvajalca. Hvala za odgovor, lp MARTA1

Blinkys  

član od: 8.1.2009

sporočila: 1

8. jan 2009 15:41

@ MARTA1 Pred kratkim sem bil na enem izmed predavanj o herbalifu in morem rečt, da sem bil navdušen tako, da sem se odločil, da ga bom naslednji teden začel uporabljati. Najbolj pa te navdušijo osebe, ki ta so ta izdelek začele uporabljati zaradi prekomerne telesne teže, težav z glavoboli, holesterol, diabetiki in jih potem vidiš na predavanju, kjer ti vsak pove svojo zgodbo in napredek je nevrjeten. Vsi so veseli in zgledajo esnično zdravi. Če te zanima ti lahko povem kdaj bo kako nslednje predavanje. Mislim da je eno v torek v ljubljani okrok 18 ure. Če te zanima me kontaktiraj preko zasebnega sporočila in ti povem druge podrobnosti. Blinkys

nejja  

član od: 25.1.2009

sporočila: 4

22. apr 2009 10:15

Herbalife je kvazi naravna zadeva, tko kot je recimo tudi npr. oriflame naravna kozmetika. V teh produktih so samo izvlečki, tako kot se vsaka zadeva, ki ima 1% aloe vere, prodaja kot aloe vera. Prebava, teža, težave s kožo, slabokrvnost ipd se dajo urediti z zdravim načinom življenja, to je šport vsaj trikrat na teden, urejeni obroki večkrat na dan, čimveč vode (tudi naravne mineralne), bio zelenjave .. pa seveda stoprocentno naravna kozmetika, ki tud obstaja, sam mal se je treba naokol razgledat. Te umetne zadeve, praški in industrijska hrana pa ti sesuje cel organizem. Herbalife je tko kot cedevita, ker ti navadi telo na tako obliko in zato ne črpa več iz normalne hrane kot bi moralo. Sem bla na tem predavanju in mi je bil všeč samo prvi del o zdravi prehrani in o strupih, ki jih uživamo, nato pa predstavitev teh izdelkov - kakšna ironija. nejja

ninkica  

član od: 31.10.2008

sporočila: 632

22. apr 2009 15:20

pozdravljeni! jaz bi rada glede herbalife povedala da imam kar nekaj znank,ki so to zadevo uporabljale in so vse zelo navdušene.Glede teže se jim kar veliko pozna,kot so same rekle dokler ne probaš ne veš kako deluje.Moja kolegica je v dneh mesecih izgubila 17 kg in se ni potem čisto nič nazaj zredila,ima normalno obroke naprej.Glede hujšanja pa mislim da je treba samo prehrano spremenit in pa malo več telovadbe potem gredo pa kg sami dol ninkica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti