Herbalife....ali ga kdo pozna?

tema je zaklenjena

jasmina21  

član od: 26.1.2011

sporočila: 22

26. mar 2011 19:16

pozdravcek!! zanima me kako deluje ta herbalife glede na hujšanje ...oz. kako shujas s tem ce se ne gibaš????to mmi je zelo cudno,h večjemu bi se redila ker nekatere pravijo brez gibanja sem shujšala ne vem koliko kil in pila tele shake...ma kako??ni mi jasno,ker za hujšanje je poterbno gibanje!! jasmina21

sem.katja  

član od: 8.1.2008

sporočila: 12

26. mar 2011 19:50

Ok, nisem brala kaj ste prej pisali, tako da odgovarjam pač samo na tvoje vprašanje. Osnova Herbalife programa je šejk - nadomestek obroka. Ta šejk ti omogoči, da lahko ješ 5x ali 6x na dan, in da namesto junka, popiješ šejk. Šejk ima notri dobre in hranljive snovi, ki pa te zaradi vsebnosti vlaknin precej nasitijo, ima pa relativno malo kalorij. Matematika je preprosta - če dva obroka nadomestiš s šejkom, veliko lažje ohraniš manjše št. kalorij, ki jih v tistem dnevu dobiš. Nobene čarovnije, bošlji kot kaj drugega pa je zato, ker čeprav ima manj kalorij, ne osiromašiš telesa. Sej ja, če ne telovadiš, tudi izgubljaš težo, ampak gre pa vseeno veliko hitreje, če zraven še kaj pomigaš in piješ šejk. Aha, pa še to. Če imaš dobrega mentorja, ti ne bo dal samo šejka, ampak ti bo pomagal uravnotežiti celotno prehrano (glede na tvoje cilje seveda). Praviš, da je za hujšanje potrebno gibanje - jaz bi rekla, da je bolj za tvoje zdravje potrebno gibanje, hujšanje pa pride zraven. Pri hujšanju je prva stvar, ki jo moraš urediti, prehrana. Lp, Katja sem.katja Sporočilo je spremenil(a) sem.katja dne 26. 2011 19:56

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

27. mar 2011 11:39

Z vsem se strinjam Katja, žal pa ga sama ne morem več piti, ker me po napitku grozno napenja. Počutje pa je bilo res odlično. Kar se tiče kandide, pa je to reklamni nateg. kara

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

31. mar 2011 20:36

hm, kje pa je oni z radirko?

Dolores

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

31. mar 2011 20:45

Na izletu

rrr

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

31. mar 2011 21:09

A ti to zastonj ponujaš ali to kasiraš?

Kot da si sami ne znamo sestavit "prehrambenega urnika". Madonca, se to učeno, da ne rečem fancy, sliši: prehrambeni urnik. Sploh če zanj zaračunaš.

Pa ko bi nam vsaj kaj novega povedala, ne pa splošno znana dejstva o pravilni prehrani (v uvodu). Se mi je kar zdelo, da se bo končalo z nasvetom da je tainta izdelek idealna rešitev. Prozorno, res. Saj nismo bebci.

Nimam nič proti tovrstnim izdelkom, komur znese, naj jih kar pije in je, samo ne me na tako poceni način fopat.

mamamia



mamamia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

31. mar 2011 22:32

Točno, nekateri potrebujejo pomoč A  tudi sama kot bivša športnica kar nekaj vem o primerni prehrani.

In ne me prepričevat, da izdelka ne ponujaš zaradi trženja, no. Če ga ne bi ponujala zavoljo trženja, bi ga podarila. In dobro počutje in polno energije v nas je možno doseči tudi brez tovrstnih izdelkov. Ti so za tiste, ki pač potrebujejo tovrstno "pomoč", uravnotežena prehrana, prilagojena vsakemu organizmu, in gibanje glede na potrebe in zmožnosti organizma pa ti nudijo dovolj, da kar kipiš od energije  in se odlično počutiš tudi  brez raznoraznih dopolnil, dodatkov in podobnega. Dekle drago, četudi študiraš medicino, je tu še kdo z nekaj znanja v buči. In izkušnjami in preizkušnjami za seboj.

Nič nimam proti reklami, samo plačaj jo. Če si pa z Jernejem, šefom portala, dogovorjena, da lahko na tak način reklamiraš določen izdelek, pa je vse ok.

Jaz sem samo za čiste račune, nič drugega. Trg ponuja, vsak zase pa odloča.

Mamamia

mamamia

Klepetalka  

član od: 15.7.2011

sporočila: 1

15. jul 2011 9:13

Tudi jaz sem se pred 14-imi dni s fantom udeležila njihove predstavitve in sva se zaradi radovednosti odločila to zadevo poskusit. Nimava težav z telesno težo, odločila sva se samo dopolnit najine obroke, da bodo hranljivejši. Zamenjala sva zajtrk s šejkom in občasno ga zamenjava še za večerjo ali popoldansko malico. Začela sva piti tudi čaj, ki bi naj pospeševal izgorevanje maščob (jaz imam BMI-18 in imam delež maščobe v telesu preveč, že skoraj na meji škodljivega, tako so mi izmerili) in dajal energijo. Vsak dan zdaj pojem tudi multivitaminsko tableto, ki jih še v življenju nisem jemala.

No, v glavnem po 14 dneh uživanja teh šejkov in čajev fant poroča o izboljšanju počutja, višku energije... Jaz pa po šihtu popoldne še vedno spim in tudi nek višek energije še nisem začutila.... Ne bom takoj obupala, bom še poskušala, čeprav se zdaj obeta cifra cca. 600 € za naročilo, ki bi naj zadostovala za kake 3-4 mesece. Prvo naročilo je stalo 200 € in to so zame astronomske cene....( Za 2 osebi vse računam, s fantom sva skupaj v tem).

Res sem skeptična glede vsega skupaj, ljudje, ki so HL predstavljali so govorili, da je ah in oh, vsi veseli, polni energije, brez vsakršnih zdravstvenih težav....

Bom še poročala o tej moji izkušnji, tudi mene zanima, če se bodo pojavili pozitivni učinki (baje traja pri nekaterih 3 mesece, pri drugih manj) ali pa bom samo napisala, kako drago me je stala ta "radovednost".

Klepetalka

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

15. jul 2011 9:34

??? Kaj ne pomeni BMI-18 da imas v telesu premalo mascob?

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

trac  

član od: 12.11.2010

sporočila: 568

15. jul 2011 10:20

Ja BMI 18 je za ženske spodnja meja!

trac

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti