Herbalife....ali ga kdo pozna?

tema je zaklenjena

nikoo  

član od: 27.2.2011

sporočila: 2

27. feb 2011 12:13

Ok..najlepša hvalaa=)=) nika nikoo

masters  

član od: 23.5.2009

sporočila: 188

27. feb 2011 20:34

da še kdo kupuje to .... Eh, škoda besed masters

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

27. feb 2011 20:49

Ja saj, dara775, kaj drugega kot predstavnica nečesa itak ne moreš reči drugega kot hvaliti. Že ko sem prebrala, da mora pravi predstavnik nekoga spremljati skozi vse obdobje ( kar je enako mu prodajati vedno več izdelkov), mi je bilo jasno, kam pes taco moli.

 Tvoj prispevek diši po reklami, in to kar kot pvi na forumu po včlanitvi. Če ne bi povedala, da si predstavnica, bi tvoj prispevek imeli za pač še eno oa raznolikih mnenj, ki jih tu izmenjavamo, tako pa je jasno, da si pristranska iz točno določenega razloga. Iz prepričanja prav gotovo, še bolj pa zaradi finančnega učinka. Samo da smo si na jasnem.

 

Sicer pa, kot smo že večkrat rekli: kdor je prepričan, da mu pomaga, naj izvoli in plača. Drugi uberemo kakšno drugo pot. Jih je za vse dovolj.

Mamamia

 

mamamia

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

27. feb 2011 21:05

Življenje je pa res polno naključij, a ne?

Nikoo se je čisto slučajno prav danes prvič oglasila in kar takoj povprašala po tem izdelku.

In glej ga šmenta, kakšno naključje, namerilo se je, da se je ravno danes tu znašla dara775 in ji ponudila roko v pomoč.

nola

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

28. feb 2011 9:04

Ne povsem naključno je danes (in ne samo danes) tu še nekdo. Z radirko v roki.



Realynn  

član od: 1.2.2011

sporočila: 7

21. mar 2011 18:29

Pozdravljeni! Moram reči, da sem danes prišla na to stran ravno zaradi Herbalifa, malo pogledat, kaj kej tukaj menite. In mi ni žal. Zelo veliko dobrih informacij in različnih mnenj. Moram povedat, da sem bila sama ravno prejšnji teden na njihovem predavanju in me je kar malo pritegnilo, še posebej, ker so omenjali, da rešuje probleme s kandido, kar meni ža kar nekaj časa povzroča težave. Vendar sem se po premisleku odločila, da se ne bom spuščala v to, ker se mi zdi zelo drago, drugič pa bi rada živela bolj zdravo, se več gibala, popila več tekočine, vendar brez praškov. Meni je hrana super stvar in rada uživam v njej, večkrat na dan. Nić nimam proti HL ali proti tistim, ki ga uporabljate, saj sem tudi sama razmišljala o tem, vendar se mi zdi življenje z zdravo prehrano in gibanjem boljša rešitev. Čeprav moram priznati, da mi do sedaj ni prav dobro uspevala, vendar nikoli ni prepozno, ane. :) En lep pozdrav z Gorenjske. :) Realynn

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

21. mar 2011 18:45

 

Citat:

Čeprav moram priznati, da mi do sedaj ni prav dobro uspevala, vendar nikoli ni prepozno, ane. :)

 

He, tu nas je vleiko takih, tako da dobrodfošla v klubu srečnih (pretežno) žensk in (nekaj) moških

 

Mamamia



mamamia

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

22. mar 2011 7:04

Realynn je napisal/a:
Pozdravljeni!

Moram reči, da sem danes prišla na to stran ravno zaradi Herbalifa, malo pogledat, kaj kej tukaj menite. In mi ni žal. Zelo veliko dobrih informacij in različnih mnenj. Moram povedat, da sem bila sama ravno prejšnji teden na njihovem predavanju in me je kar malo pritegnilo, še posebej, ker so omenjali, da rešuje probleme s kandido, kar meni ža kar nekaj časa povzroča težave. Vendar sem se po premisleku odločila, da se ne bom spuščala v to, ker se mi zdi zelo drago, drugič pa bi rada živela bolj zdravo, se več gibala, popila več tekočine, vendar brez praškov. Meni je hrana super stvar in rada uživam v njej, večkrat na dan.

Nić nimam proti HL ali proti tistim, ki ga uporabljate, saj sem tudi sama razmišljala o tem, vendar se mi zdi življenje z zdravo prehrano in gibanjem boljša rešitev. Čeprav moram priznati, da mi do sedaj ni prav dobro uspevala, vendar nikoli ni prepozno, ane. :)

En lep pozdrav z Gorenjske. :)

Realynn

 

 

Ne drži popolnoma kar so ti povedali.Iz prve roke ti povem,da TEŽAV S KANDIDO NE REŠUJE.

kriznana

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

22. mar 2011 7:56

moderator2 je napisal/a:

Ne povsem naključno je danes (in ne samo danes) tu še nekdo. Z radirko v roki.


  In upam, da je ta radirka taka, ki se ne znuca prehitro.

Loni Makaroni

Realynn  

član od: 1.2.2011

sporočila: 7

22. mar 2011 14:09

mamamia je napisal/a:

He, tu nas je vleiko takih, tako da dobrodfošla v klubu srečnih (pretežno) žensk in (nekaj) moških

Mamamia



mamamia
Najlepša hvala! :)
kriznana je napisal/a:

Ne drži popolnoma kar so ti povedali.Iz prve roke ti povem,da TEŽAV S KANDIDO NE REŠUJE.

kriznana
Oh, hvala za informacijo. Potem sem se pa sploh odločila prav. :) Realynn Sporočilo je spremenil(a) Realynn dne 22. 2011 14:10

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti