Herbalife....ali ga kdo pozna?

tema je zaklenjena

levcka  

član od: 17.1.2011

sporočila: 4

17. jan 2011 9:54

Jaz jem Herbalife že od marca lansko leto in moram povedati, da mi je pomagal. Pri prebavi, pri energiji, po športu imam super regeneracijo. Koža se mi je popravila.... Poleg tega sem iz smrtno nevarnega procenta maščobe (35,8%) prišla na normalnega - brez stradanja in pretiranega odrekanja! Moram pa dati repliko ma banano130 - Herbalife distibuterji niso vsiljivci, čeprav se marsikomu to zdijo. Hrana se pa ne prodaja v trgovinah zato, ker je vsem, ki delajo Herbalife, pomembno dobro počutje stranke in njen dober rezultat. Kolikokrat ste že probali razno razne diete? Pa vas je kdo poklical in vprašal kako se počutite? Najverjetneje NE! Jaz sem hvaležna osebi, ki mi je to predstavila in zelo sem ji hvaležna, ker še vedno vztraja z mano in dejansko skupaj dosegava moj cilj. Lep dan želim vsem. levcka

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

17. jan 2011 10:01

levcka, verjemi, če hočeš........morda te pa kličejo zato, da bi ti še več prodali. No, mene so tudi v lekarni kar velikokrat že povprašali o učinku nečesa, akr sem tam kupila.

rimljanka

levcka  

član od: 17.1.2011

sporočila: 4

17. jan 2011 10:12

Rimljanka, tudi ti lahko verjameš, kar hočeš... Ne vem, s čim sem ti stopila na žulj, da si se takoj oglasila? levcka

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

17. jan 2011 14:41

Tudi jaz se strinjam z Rimljanko,kličejo predvsem zato,da prodajo več.S klicem te nekako prisilijo v nakup.Verjemi vem iz lastnih izkušenj,počela sem isto.A še danes mi je žal,da sem se v kaj takega spustila.Če bi takrat vedela,se ne bi nikoli odločila za kaj takega.

 

Aja nazaj sem se zredila kakor hitro sem prenehala z jemanjem.Sedaj je moj herbalife fitnes,brez dodatne prehrane.

Energije imam pa vseeno dovolj,in tudi s kožo nimam problemov.

Sicer pa komu paše naj ga ima,meni se je zasral,in upam,da ne bom nikoli več tako neumna ,da si ga nabavim

kriznana

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

17. jan 2011 18:11

levcka je napisal/a:
Rimljanka, tudi ti lahko verjameš, kar hočeš...

Ne vem, s čim sem ti stopila na žulj, da si se takoj oglasila?

levcka

 

 

 

Pa ne, da mi kratiš pravico do oglašanja v tej temi? Ker drugače si pa res ne morem razlagati tvojega zapisa. Naj ti poriporočim v branje, ker vidim, da si povsem nova tule, tole: http://www.kulinarika.net/pravo.asp

rimljanka

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

17. jan 2011 19:18

Samo po ZS prosim kje se prodaja, ne bomo reklamirali na forumu. Hvala.

Administrator Jernej - V življenju potrebuješ le + +

onija  

član od: 21.11.2004

sporočila: 99

18. jan 2011 13:45

Herbalife. Pred kakimi 20imi leti si ga lahko samo pošvercal iz Italije, če se prav spomnim. Ker so obljubljali čudežno hujšanje, jaz pa sem bila naivna, sem ga naročila, drago plačala in imela res dober uspeh...

 

 

moji lasje so postali neprecenljivo lepi

 

Danes je pa to samo nizkokaloričen užiten nadomestek za večerjo (govorim o prašku, ki se ga zmeša v tekočino in spije), ostalih proizvodov ne poznam.

 

onija

levcka  

član od: 17.1.2011

sporočila: 4

19. jan 2011 10:20

No, pa da citiram osebo, ki dela v zdravstvu: "Ker delam v zdravstvu in imam to možnost in ker so me takile forumi razjezil, ker se govori kr neki na pamet sem dala herbalife testirat v laboratorij.... je 100% neoporečen.... v bistvu k en čokolino (no ja odvisno od okusa).... in hitra dijeta s herbalifom bi bla 5 obrokov herbalife na dan kar je cca 1200kcl/dnevno Kar pa je po moje neumnost in o dijetah itak ne bi razpravljala ker vse v teoriji vemo kako naj bi izgledalo zdravo hujšanje.... herbalife je napitek z vsemi hranljivimi snovmi ki jih telo potrebuje in naj bi nadomestil 2 oboroka na dan ga pa jest osebno priporočam takrat ko nam pade '"cukr'" in imamo željo po sladkem... ker je prijetnega okusa (čokolada, vanilija, jagoda, kapucin) in nas bo nasitil in umiril željo po sladkem..." Da ne bomo več "buče prodajal" levcka

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

19. jan 2011 13:51

Moja nutricistka in osebni trener sta herbalife striktno odsvetovala. Se da z pravo prehrano in gibanjem veliko več koristnega naredit. Varuška mojega sina je nekaj časa jemala herbalife, vidno shujšala, ampak za telovadbo ni imela časa. Čeprav je bila suha je še vedno izgledala starikava in njena koža ohlapna. Da ne govorim o njeni dobri volji in jamranju koliko je drago.

nikoo  

član od: 27.2.2011

sporočila: 2

27. feb 2011 11:50

HeeI=) ReS Bi rada poskusila kako deluje herbalife, pa me zanima kje se ga lahko kupi...je dostopen tudi v prostiprodaji? in cena/približna=D hvala* nika nikoo

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti