Kuham z zvezdami

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

tema odprta - 21. okt 2006 19:31 | ogledi: 4.156 | odgovori: 11

Da te kap!!!!Sem mislila,da ne bo nikoli konec,sem bila pa vseeno toliko radovedna,da sem pogledala do konca.Un ata skoz neki momla,živ dolgčas in to naj bi bila kakšna dobra kuharska oddaja.Za konec pa še JUHA IZ VREČKE!!!A je še katera gledala?

andreja č.

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8687

21. okt 2006 19:40

Bedno... nimaš kaj za videt. pozdravček

vegeterianka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 282

21. okt 2006 19:50

jaz sem pokukala in moram reči, da najboljše oddaje doslej nisem kuharske videla...mislim da bi naša bila težka konkurenca kakšni oddaji kot je Oliver ali kakšni Billovi kuhinji sploh nisem vedela ali a vsak kuha svojo hrano ali oba kuharska mojstra kuhata en jedilnik ...čista zmešnjava vegeterianka

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

21. okt 2006 21:49

andreja č., čak no, a niso juho iz vrečke še pohvalila, kolk je fajn, pol pa še tisto vino ( mislim da je bil en pinot ), ki menda paše na gobe. drugač: jaz tiste oddaje ne vidim kot " kulinarično ", mislim, da je povdarek na znani osebnosti in pogovoru. Recimo, veliko bolj kot skuhana juha iz vrečke, mi je bilo zanimivo Strelovo prehranjevanje, da ima močan zajtrk.......... ežoj

nenči  

član od: 25.10.2005

sporočila: 165

21. okt 2006 22:41

Tale oddaja je pa res zelo dolgočasna.Gost skoraj ne pride do besede,g"voditelj" nekaj momlja, kar kuhajo pa tudi ni nekakšen podvig.Sploh pa juha iz vrečke- pošteno so brcnili v temo. nenči

SINEJA  

član od: 22.9.2006

sporočila: 676

22. okt 2006 10:20

meni pa gre najbolj na živce,ko hrano poskusi kar s kuhalnico pa še to kar nad loncem,potem pa še malo pomeša ,pa kdo bi to jedel ? SINEJA

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

22. okt 2006 10:38

SINEJA je napisal/a:
meni pa gre najbolj na živce,ko hrano poskusi kar s kuhalnico pa še to kar nad loncem,potem pa še malo pomeša ,pa kdo bi to jedel ? SINEJA
kaj bi pa ti rad? Da mu kaplja po srajci in hlačah? ežoj

jass  

član od: 9.4.2006

sporočila: 521

22. okt 2006 11:05

Oprosti Ežoj, da se vtikam, ampak mislim da Sineja nima nič proti higieni njegovih oblačil, pač pa proti nehigieničnemu pokušanju s kuhalnico. Po sistemu: malo v usta, pa še malo premešat, kaj dodat, pa spet malo v usta, itd. Če ješ pol to sam je v redu, če pa naj bi to jedli gostje pa ni. Saj doma tudi večinoma tako delamo, samo nas ne gleda vesoljna Slovenija. jass

goranka  

član od: 26.9.2005

sporočila: 86

22. okt 2006 11:08

Imam občutek,da bi se strinjale z mono.Gospod naj v svojo oddajo povabi povprečno slovensko gospodinjo,pa bo dobro jedel in seveda se še česa navadil. gogi

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

22. okt 2006 12:10

jass je napisal/a:
Oprosti Ežoj, da se vtikam, ampak mislim da Sineja nima nič proti higieni njegovih oblačil, pač pa proti nehigieničnemu pokušanju s kuhalnico. Po sistemu: malo v usta, pa še malo premešat, kaj dodat, pa spet malo v usta, itd. Če ješ pol to sam je v redu, če pa naj bi to jedli gostje pa ni. Saj doma tudi večinoma tako delamo, samo nas ne gleda vesoljna Slovenija. jass
jass, sm mislil kot hec, strinjam se popolnoma stabo. ežoj

jass  

član od: 9.4.2006

sporočila: 521

22. okt 2006 13:45

Huuuuuh, se mi je skala odvalila s srca. Sem navajena, da so tvoji posti čisto drugače naperjeni kot je bil tale, pa sem se ustrašila. jass

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti