Kuhajmo zdravo in hitro

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

21. okt 2006 11:16

Atina je napisal/a:
Potem sem odpovedala. Nekje na netu sem prebrala, da je en moški tako pet let plačeval tiste kartice, ki so kar prihajale, pa kar ni bilo konca. Skratka ogromnega denarja gre za to. Če pa vmes prekineš (kar brez komplikacij res lahko, kot obljubljajo! Brez pripomb!), pa nimaš popolne zbirke, ne? Atina
Ja je res, da potem ko kupiš prvi komplet vsak mesec pošiljajo nove po 10 kartic, dokler NE ODPOVEŠ ZADEVE. In če nisi pozoren in ne prebereš kaj kmalu nasankaš in kupuješ. Temu ni pa ne konca ne kraja. Sem se odločila, da je itak brez veze. Kar rabim najdem tu na Kul Slo in če bo sreče bom tudi jaz imela kmalu pluskota, tako da bo vse še lažje. Pa to mi je všeč ko lahko pri vsakem receptu vprašaš za mnenja oz že po ocenah vidiš kako dober je recept. Sem tudi jaz "padla noter" ko so pri Delu prodajali največje uspešnice 20. stoletja in tako imam 30 knjig, od katerih še ene nisem prebrala do konca. lp alexis

ivonja  

član od: 26.2.2005

sporočila: 523

21. okt 2006 16:02

Jaz kuharico rada prelistam, da vidim ali mi je všeč ali ne, pri teh karticah pa v bistvu kupuješ "mačka v žaklju". LO ivonja

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

22. okt 2006 21:17

Hehe, Alexis, jaz imam pa od Dnevnika prvo zbirko knjig! Vse so še zapakirane, ker ne najdem časa... Atina

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

22. okt 2006 23:19

Atina, midve sva pa res čist grozne kar se knjig tiče. alexis

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

22. okt 2006 23:44

Pa optimistki sva tudi! Enkrat bova pa vse prebrali! (Potem si pa izmenjava knjige, velja?) Atina

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

23. okt 2006 7:44

Jaz tudi imam doma dve škatli teh kartic, sem jih pa kmalu odpovedala, večinoma sem jih dobila od prijateljičine mame. Sem jih pa zelo hitro odpovedala, ker sem ugotovila, da so recepti nepopolni. Delati sem se lotila kefirjevih rezin, pa so pozabili navesti količino kefirja... Takih cvetk je bilo malo morje. Saj tudi v Lisi piše, da so preverili recepte v uredništvu, verjetno ne v slovenskem, ampak v kakem drugem , npr. nemškem. Pa so arašidovi piškoti brez arašidov, en kup sestavin, ki jih ni nikjer za dobiti. Sem reklamirala, tako za hec, seveda ni bilo nobenega odgovora. Loni Makaroni

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

23. okt 2006 8:14

Tudi jaz imam že dolgo kartice, ki so jih prodajali v rdeči plastični škatlici, nato so izšle še kartice, dobre domače jedi, ki so se spele v priloženo mapico, sedaj th pa ne bom kupila, ker itak starih več ne uporabljam dosti, odkar sem na kulinariki. Tu dobiš še praktične nasvete, če ne veš več kako dalje. Pred 15 leti in več pa so bile te kartice nekaj posebnega, saj ni bilo interneta in podobnih receptov ni boli nikjer. Ampak jih je pač čas prerasel. tudi jaz sem zasvojena z kulinaričnimi recepti, zbiram jih iz revij, kupujem knjige, najnovejša me pa še čaka pri prijateljici. Mi je prinesla Zbirko receptov Tajske in jugovzhodne Azije. Komaj čakam, da jo dobim. Kyara

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

24. okt 2006 12:19

jade, hvala! alexis, atina, mamamia, tudi jaz zbiram recepte, najrajši imam lepe knjige, seveda jih imam več kot dovolj, ampak vseeno še nove kupujem in kljub vsemu skoraj vse uporabljam (tiste ki jih še nisem, sem večinomam dobila stare, pa rabim malo, da jih vzljubim:) Veri Sporočilo je spremenil(a) Veri dne 24. okt 2006 12:21:38

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti