Afriška restavracija

Uly  

član od: 25.9.2003

sporočila: 572

tema odprta - 19. okt 2006 20:25 | ogledi: 4.221 | odgovori: 3

Zanima me, če je že kdo jedel v afriški restavraciji. Mislim da se nahaja na Kranjčevi pri POP-TV-ju. Me mika da bi šla probat, rada pa bi prej zbrala vaše vtise. Hvala!

Uly

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

20. okt 2006 9:44

Priznam, da nisem bila, vendar sem slišala same ne prav pohvalne stvari od tam. Predvsem me moti definicija "afriška" restavracija. Mislim, Afrika je ogromen kontinent in kuhinja Maroka čisto nekaj drugega kot kuhinja Južne Afrike... strelka

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

20. okt 2006 9:51

Jaz sem bila že dogo časa nazaj, da se niti več ne spomnim kaj smo jedli, bilo pa je dobro. Tudi ne spomnim se kakšne pretirane cene. Imajo predvsem zanimive krožnike, narejene iz listov (ne spomnim se več iz katerih), ampak zelo lepo izgledajo. Edino tiste živali raztegnjene po stenah mi niso bile všeč. jade

Uly  

član od: 25.9.2003

sporočila: 572

20. okt 2006 10:35

Hvala za mnenja. Najbrž bo malo smešno slišat, vendar se sprašujem kaj res strežejo v tej restavraciji glede mesa, ker je pač afriška. Afriške živali ali kako - ker to se mi res grozno sliši. Pa oprostite za tako vprašanje. Uly

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti