Izkušnje s kataloško prodajo

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

19. okt 2006 10:50

malo bom še uživala, ker moja mala 5 mesečna palčica trenutno uživa v krasnih zoknih. verjamem pa, da čevlji so dragi in kolikor jih sedaj malce bolj gledam - neuporabni. spominja me na to, da današnja mladina sedi pred računalnikom in se premalo giblje - vidite povezavo? potem ne rabiš funkcionalnih čevljev. šalo na stran, odločila sem se , da se obrnem na ciciban čevljarje in jih predlagam popravke. fino bi bilo, če o stori več ljudi. Verjamem, da bodo morali upoštevati vsaj nekaj. v najslabšem primeru pač preostane Trst, Trbiž in tak dalje, kjer je mogoče najti marsikaj za male, malo večje in nas velike potrošnike. titta

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

19. okt 2006 10:52

vidim le čevlje in sem malo odlutala od vprašanja; kataloška prodaja? meni je neckermann najboljši, ker sem bolj mala. quelle pa ima zame prevelike številke, če paše v pasu je pa vsaj še za enega takega malega kot jaz. nimam slabih izkušenj s tovrstnim naročanjem in se kar precej poslužujem tega. titta

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

19. okt 2006 10:58

Št. imasta pa oba 26. Se pa sploh nisem spomnila na alpino. Samo je pa takoo daleč. jade

neznan uporabnik

19. okt 2006 11:14

Moji otroci so sicer že zdavnaj prerasli te številke. Smo jih pa dokler se je le dalo vsako leto približno 3 krat obuli pri Cicibanu, včasih je bila to firma Petejan. Kvaliteta njihovih čevljev je bila tako dobra, da so čevlji zdržali celo sezono nošenja, ne glede na vreme in teren. Tudi cena je bila takrat bistveno bolj ugodna, kot bi za enake čeveljčke plačali v bližnji Italiji. Kvaliteta čevljev, ki jih včasih kupujemo v tujini (npr. Pitarello in podobni) je bistveno nižja in se s Cicibanovo ne more primerjati. Tudi sestrini otroci, ki so sedaj pri približno enakih številkah kot vaši so vedno obuti v njihove čevlje. Je pa pri vseh stvareh tako - za več denarja več muzike (vsaj ponavadi). Lep pozdrav Tedi tedi

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

19. okt 2006 11:16

Tudi jaz sem do sedaj kupovala ciciban ampak so me ti zadnji popolnoma razočarali pol ure jih je imela obute pa so uničeni, kot bi jih nosila celo sezono, kar olupili so se, sramota. jade

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

19. okt 2006 11:21

Jade meni se zdi spletna stran alpine res vredu-a si pogledala-poročaj.Si pa res na takem koncu doma ,da je odprava po trgovinah že pravi izlet. kuharca37

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

19. okt 2006 11:27

Sem pogledala ja všeč mi jih je ene par, ampak samo ene ki bi odgovarjale obstajajo št. 26. Upam, da bodo naslednjič, ko grem v lj. še na razpolago. jade

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

19. okt 2006 11:28

Jaz tudi hodim v Alpinino industrijsko trgovino. So mi pa tudi drugače že v Alpininih trgovinah pogledali, kje imajo določeno številko na zalogi... Pa še po spletu lahko pogledaš, kje imajo njihove čevlje na zalogi... pa lepo pogledaš prodajalko, pa čevlje dostavijo v tebi najbližjo trgovino. meni so v Alpini naredili celo to uslugo... Šlo je pa za otroške čevlje št. 21 (ta zadnji primer). Aja, govorila sem o tisti Zari nasproti Emporiuma, meni se cene niso zdele visoke. Tako fletna jaknica, žametna s kapuco in toplo podložena, za 6 jurjev in pol. No, imajo tudi dražje... Pulovrčki - enobarvni za slaba dva jurja... Pa hlače iz flisa imajo... Loni Makaroni

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

19. okt 2006 11:30

Pa imajo v tej industrijski prodajalni vedno kaj izbire ali kakor kdaj trofiš, ker mi res ni, da se peljem takooo daleč za brez veze? jade

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti