Ansambel za zabavo-pomoč prosim

biba  

član od: 26.10.2004

sporočila: 542

tema odprta - 17. okt 2006 18:53 | ogledi: 2.732 | odgovori: 5

Za očeta organiziram zabavo ob njegovi 50. letnici. Imam že skoraj vse pripravljeno- manjka nam le še ansambel, ozirom nekdo, ki bi nam malo igral...

Prosim vas, za vaše izkušnje, koga ste imeli na takšnih zabavah. Lahko je cel ansambel, ali pa dva, ne vem, glavno nam je, da znajo dober žur naredit.

Hvala

biba

ursa40  

član od: 28.4.2005

sporočila: 610

17. okt 2006 19:02

BIBA s katerega konca si ?? povej na zs ,poznam enega ki ma one man band ,cenovno ugodno pa še kar dobro igra . LP ursa40

Scorpy  

član od: 3.2.2006

sporočila: 335

17. okt 2006 20:59

ja, povej s katerega konca si in predvsem kakšno glasbo bi radi - narodno ali bolj tako.. zimzelene. Poznam en ansambel (5 fantov oz. moških, zelo simpatičen pevec, ki naredi dober žur) igrajo pa vse živo, samo narodnih znajo bolj malo. Igrajo npr. Proud Mary, Ljubezen iz šolskih dni, pa hrvaške npr. Parni valjak itd. So pa iz notranjske in cenovno kar ugodni (no, lahko tudi vprašam koliko bi te prišlo točno). lp Scorpy

biba  

član od: 26.10.2004

sporočila: 542

18. okt 2006 14:37

Praznovanje bo v Gostilni Janežič na Pšati, to je v Šentjakobu-Ljubljana. Mamo pa radi narodno pa tud mal zabavne... Take slovenske so nam všeč, saj vesta bo več starejše populacije... biba

Scorpy  

član od: 3.2.2006

sporočila: 335

18. okt 2006 20:24

jaz prav iz glave ne poznam takih, ki špilajo narodno-zabavno. Lahko ti edino zagotovim, da je tudi ta ansambel, ki sem ga predlagala odličen, ko se je sestra ženila, ni niti eden sedel, celo stare mame so plesale:) so tako za vse starosti, čeprav nimajo veliko narodne glasbe, je pa vseeno taka - vsem poznana glasba. Če bi izrecno rada narodne in še nimaš nobenega benda, pa povej, se bom pozanimala pri prijateljici in ti dala telefonsko od enih, ki so ji igrali na poroki in jih tudi ona vedno priporoča - igrajo narodne. Za ceno pa ne vem. Lp Scorpy

temba  

član od: 7.10.2006

sporočila: 92

18. okt 2006 21:46

Jaz tudi pozam enega - one man band. Igra vse sorte, zabavno, narodno zabavno in je spoh v redu, tudi za vzdušje. Mi smo ga imeli na dve zabavah in je super. Če te zanima mi piši zasbno, pa ti povem telefon. Pozdrav Temba temba

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti