Kozmetika "just"

neznan uporabnik

tema odprta - 15. okt 2006 18:59 | ogledi: 38.410 | odgovori: 111

Ali ima katera kakršne koli izkušnje s kozmetiko "Just". Menda je izredno dobra krema "tea tree" in neka krema iz materine dušice. Če jo je že katera preizkusila, naj deli svoje mnenje še z drugimi. Ali pa če so še kateri izdelki od te firme še posebej dobri...

Zoja

zoja1

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

15. okt 2006 19:01

Edino naprošam, da se ne bi odgovarjalo v smislu dirtektne prodaje, npr: "Pišite mi na ZS" "To pa jaz prodajam" "Tukaj je moj tel xxx-xxxx"... itd. Hvala Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

15. okt 2006 19:06

Kje bi to kupila že vem, zanimajo me samo izkušnje uporabnic, da se lažje odločim. Kajti če jih je veliko zadovoljnih z določenim izdelkom, je več možnosti, da bom tudi jaz. Saj razumete, ne? zoja1

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

15. okt 2006 19:46

Predlagam ti, da si vse o tej kozmetiki prebereš na Planetu lepote - kozmetometer. Tam je ta kozmetika ocenjena bolj slabo. Jaz ti svetujem, da kupi kaj drugega. Za dosti manj denarja dobiš dosti boljšo kozmetiko. Just pa je absolutno precenjeni za tisto kar nudi. Sicer pa, kakor za koga? Kyara

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

15. okt 2006 20:21

Zoja1 je omenila kremo tea tree, zame je fenomenalna, posebej pri vzdraženi koži - poleti, ko malce pozabiš, da ima sonce že kar moč. Uporabna je tudi po britju, pri ranjeni koži, itd. Imam zelo občutljivo kožo na obrazu in če rečem zelo, tudi mislim tako. Ko me srbi ali pa dobim lišaj, mi ta krema pomaga. Podobno je s sivkino kremo, ta ima zame še bolj prijeten vonj. Kremo iz materine dušice nisem veliko uporabljala, kupila sem eno tubo, jo uporabljala pri prehladu, vendar se mi je zdelo, da kakih posebnih učinkov ni bilo. Torej je nisem več kupila. Šampon tea tree proti prhljaju - po mojih opažanjih ni bilo kakšnih pretiranih izboljšav, ga nisem več nabavljala. Ti izdelki so sicer svinjsko dragi, vendar mi za tea tree kremo in sivkino kremo ni škoda denarja, ker mi zelo ustrezata, drugih izdelkov pa ne kupujem. Lp cervus

menci  

član od: 26.2.2006

sporočila: 84

15. okt 2006 20:25

Meni se zdi od justa najboljše olje 31. Uporabljam ga za mozoljčke, za herpes, pomagal pa mi je tudi, ko so me boleli komolci (ob spremembi vremena, ne ob kakšnem komolčarjenju). Nisem pa še ugotovila, ali sem na bolečino pozabila zato ker so me komolci pekli, ali pa je zares pomagalo. Vsekakor pa pravijo, če verjameš pomaga. Jaz ga definitivno priporočam. menci

Asja  

član od: 23.10.2002

sporočila: 515

15. okt 2006 20:40

Jaz sem zadovoljna s to kozmetiko, uporabljam jo skoraj eno leto za oba otroka. Še posebno tea tree krema z manuko se mi zdi super. Otroka namažem pred spanjem in včasih zjutraj po prsih in za ušesi, čisto malo kreme iz materine dušice pa namažem na pižamo na prsi, da lažje dihata, če sta prehlajena. Imam tudi esenco materine dušice ampak sem jo do zdaj uporabila le 3x, ker (še) nimamo banje ampak imamo le tuš. Jaz pa sem si enkrat gor pri tašči naredila kopel. Je fina, ker ti kar odpre dihalne poti. Ta esenca naj bi se uporabljala za odpravljanje utrujenosti, zdravljenju dihalnih poti, pomirjanje kašlja... Olje 31 pa še odkrivam, naj pa bi bil dober za veliiiko stvari, ni pa za čisto majčkene otroke. Imam prekopirana navodila, če koga zanima, jih lahko objavim (če Jernej ne bo imel nič proti). Lp, Asja

val  

član od: 7.3.2006

sporočila: 665

15. okt 2006 20:48

Ena izmed redkih stvari ,ki sem jo kupla v takšni prodaji je ta krema ,in sicer po priporočiu prijateljice. Sicer jo pri nas uporabljata moja najstnika ,moram priznat da je dosti maj mozoljev in raznoraznih pikic po obrazu ,odkar jo uporabljata! Saj veste kok je to za najstnike pomembno ! lep pozdrav val

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

15. okt 2006 20:59

Olje 31 - zakon kobra 1

iri  

član od: 12.11.2001

sporočila: 247

16. okt 2006 7:51

Asja! Imam olje 31, prosila bi te za navodila. Lahko na zasebno pošto. Hvala. Lp

Asja  

član od: 23.10.2002

sporočila: 515

16. okt 2006 8:55

OLJE 31 – Švicarska domača lekarna Vsebuje poprovo meto, evkalištus, pomarančo, limono, mentol, sladki janež, borove iglice, menta, česen, cimet, nagelj, zimzelen, navadni koper, stebla vrtnic... UPORABA: Zobobol-1 kapljica na zob Glavobol- po 1 kapljica na čelo, na sence in na zatilje Migrena-dvojna doza kot pri glavobolu ali po dvakrat v presledku 30 minut Bolečine zavratnih vretenc-kaplijca na obolelo mesto(potem maži še s kremo GINEPRO) Bolečine v ušesih- 1 kapljico namažemo za ušesom in ob ušesu Piki žuželk- 1 kapljica na oblolelo mesto Bolečine v želodcu- spijemo 2 kapljici v kozarcu vode ali pojemo na pol žličke sladkorja Uravnava prebavo- spijemo 2-3 kapljice v kozarce vode ali na pol žličke sladkorja Preprečuje kašelj, izbruh prehlada, zdravi vneto grlo- 2-3 kapljice v kozarcu vode ali v čaju grgramo in na kratko požiramo /4 krat dnevno/ Pospešuje izločanje katarja- 1-2 kapljici z vodo ali čajem spijemo Vnete dlesni- po 1 kapljico razmažemo po vnetem mestu Parandetoza- 1-2 kapljici razmažemo na vsako dlesen Proti infekcijam v ustni votlini – grgramo z vodo po 1 kaplijco na afto Herpes- namažemo po 1 kapljico na obolelo mesto 4-5 krat dnevno Turi, gnojni mozolji, dezinfekcija ran- 1 kapljico na mokro vato in direktno na obolelo mesto Zamašene nosne votljine – 1 kapljico v nosno votlino Utrujene mišice- naredimo si toplo kopel z 10-15 kapljicami ali po 2-3 kapljice namažemo po mišicah s kremo Ginepro/Brinovo kremo Deluje uspavalno na organizem- naredimo si aromaterapijo 4 ure pred spanjem NI ZA OTROKE MLAJŠE OD 2. LET. Lp, Asja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti