Kozmetika "just"

Petra 1  

član od: 1.6.2006

sporočila: 419

9. nov 2006 13:09

lidika......hm, za tamalo mazat??? Petra 1 Sporočilo je spremenil(a) Petra 1 dne 09. nov 2006 13:09:16

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

9. nov 2006 13:41

Čao, ja, Petra1, tud jst sem se mal zasmejala.... Z kakavovo maslo sem že slišala, da je ful dobr za po sončenju. Sej zato sem pa vprašala, če ga katera uporablja za nego kože, za regeneracijo in to..... Lep pozdravček, S.

Petra 1  

član od: 1.6.2006

sporočila: 419

9. nov 2006 14:50

v službi smo uvažali kakavovo maslo, ker je osnova za ćikolado......ponavadi so prišli 200kg sodi.... in ker smo morali vzorce "vzet".....je kmalu prišlo do neke zaloge doma...... Sedaj mi ga še vedno priskrbijo poslovni partnerji iz Makedonije....kila je dovolj za eno sezono morja.... ker sem zelo temne polti...ga vedno uporabljam za na sonce, nikoli rdeča...vedno samo čokoladno rjava... Petra 1

ivonja  

član od: 26.2.2005

sporočila: 523

9. nov 2006 15:20

To kakavovo maslo se je včasih dobilo v lekarni če se ne motim?! Ko še ni bilo ozonske luknje smo ga uporabljali namesto kreme za sončenje. Še zdaj se spomnim vonja - ful lepo diši! A kdo ve kje se ga da kupit? Anomis, tudi meni je ylang ylang premočen - ga sploh ne prenesem - če se namažem z njim, se mi zdi da smrdi kot v mrliški vežici... Baje pa da je ylang ylang afrodiziak, tako da... ivonja

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

9. nov 2006 15:28

Petra, da ti ne bo preveč smešno... Od Loccitanea je to naravna nega za otroka. Sestavljena SAMO iz omenjenega masla, brez dodatkov, dišav... Mislim, mažem jo z olivnim oljem in tem. Kako hitro znate obsojkati, a? Valjda ne bi otroka mazala s kremo proti gubam... Ivonja, kakavovo maslo se dobi v Maxiju... Sploh brezveze karkoli odgovarjat, ne? Da se ne bost nasmihale in muzale do nezavesti... Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 09. nov 2006 15:34:57

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

9. nov 2006 15:34

Lidka, ha ha. Tvoj post je mogoče razumeti kot da si mažeš svojo tamalo, ne pa svoje male punčke. Pa brez zamere. Lp Dolores

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

9. nov 2006 15:36

Na klevetanje ne trzam, Dolores... Ker če bi tako dojemali svet, bi vsako stvar lahko napačno razumeli... Klevetajo pa ponavadi: vemo kdo. razni pijančki, potresavčki, skratka množica preprostih ljudi... Pa ne da se imam sama za nekaj več, ampak da svoji hčerki ne smem tamala rečt?

Petra 1  

član od: 1.6.2006

sporočila: 419

9. nov 2006 15:55

ojoj kakšna histerija za čist brez veze.....men je blo smešen in sem mislila , da se boš tud ti nasmejala , ko boš prebrala še enkrat.....ob taki dvoumnosti, pa sej nimaš sam ti tamalo, jaz mam dve, pardon tri....(+ dve polovični) Petra 1

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

9. nov 2006 16:19

lidka je napisal/a:
Na klevetanje ne trzam, Dolores... Ker če bi tako dojemali svet, bi vsako stvar lahko napačno razumeli... Klevetajo pa ponavadi: vemo kdo. razni pijančki, potresavčki, skratka množica preprostih ljudi... Pa ne da se imam sama za nekaj več, ampak da svoji hčerki ne smem tamala rečt?
Lidka, tukaj smo preprosti ljudje! Vsaj mislim (upam) tako! Malo humorja ne škodi! Včasih je dan lepši, tudi če se na svoj račun nasmeješ! Atina

ela  

član od: 28.9.2006

sporočila: 735

9. nov 2006 16:41

Ivonja,jaz sem si mazala noge s Styreks mazilom.Kaj naj rečem...moji "pajki" so še ravno tam, kot so bili,pa sem porabila dve kremi. Edino mož je pripomnil,da naj raje neham s tem,ker bom sama postala koza! hehehehe lp, ela

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti