Kozmetika "just"

mijamarija  

član od: 19.4.2006

sporočila: 529

7. nov 2006 11:32

Hojla! Anamarija1 mi lahko prosim poveš je ta krema od kozmetike JUST. lep dan mijamarija

mijamarija  

član od: 19.4.2006

sporočila: 529

7. nov 2006 11:36

Hojla! Ga. Petra, mogoče se nisva dobro razumeli rada bi kremo za nego obraza ne kreme za telo. Lep dan. mijamarija

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

7. nov 2006 11:38

Mijamarija! v kolikor gre za nego obraza priv

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

7. nov 2006 11:40

Mijamarija! V kolikor gre za nego obraza lahko uporabljate ognjičevo kremo, ki je tudi od Justa, ampak prav za nego obraza pri suhi koži obraza pa se priporoča Hidrogel od Justa. Cenovno in tudi za več namenom je ognjičeva krema, medtem, ko je hidrogel dražji in namenjen izključno negi obraza. Lep pozdrav, Petra. priv

mijamarija  

član od: 19.4.2006

sporočila: 529

7. nov 2006 11:50

Hojla! Kje jo lahko nabavim? Lep dan. mijamarija

ivonja  

član od: 26.2.2005

sporočila: 523

7. nov 2006 11:54

Mijamarija za obraz obstaja slezenovčeva krema - kožo izdatno namasti,vendar se obraz ne sveti, ker gre krema v "globino" kože. Posebej primerna pa je za pozimi. Kar se tiče izkušenj: Just pri nas uporabljamo že deset let, zadnje tri leta se z njim ukvarja tudi moja mama. Ravno prejšnji teden sem si s kapljicami Tea tree pozdravila vneto uho (Da si nebi slučajno katera teh kapljic ulivala v uho, bognedaj!! Namazat okrog ušesa, pa eno kapljico na kosem vatke in v uho). Pa ne bom več hvalila, da ne bo kdo rekel da reklamo delam - zadosten podatek o kvaliteti te kozmetike je že to, da ga naša družina uporablja že deset let (mogoče tudi več? - od takrat ko ga v Slo še ni bilo in so posredniki izdelke hodili iskat še v Italijo) ivonja

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

7. nov 2006 12:04

Mijamarija! Ivonja omenja slezenovčevo kremo za obraz, ki je zelo priporočljiva v zimskem času in je zelo pimerna tudi za naše najmlajše. Še posebaj jo imajo radi tisti, ki smučajo saj zaščiti obraz do -20C. Mogoče se sliši hudo, ampak ko je prav marz pa še moč vetra na smučišču hitro občutimo takšno temperaturo na obrazu. Tudi jaz se profesionalno ukvarjam s tem, tako, da v kolikor si v bližini mene ( Litija ) se lahko dogovorimo. Glede GSM pa ga lahko dobiš. Lep pozdrav, Petra. priv

mijamarija  

član od: 19.4.2006

sporočila: 529

7. nov 2006 12:09

Hojla! Petra,sem iz gorenskega konca zato bi prosila za mob. št. da se dogovoriva. mijamarija

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

7. nov 2006 12:19

Mijamarija! Petra priv Sporočilo je spremenil(a) priv dne 07. nov 2006 13:56:14

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

7. nov 2006 12:21

Čao, no, tudi jaz lahko pohvalim izdelke od Justa, jih uporabljam zelo veliko, samo šamponov še nisem preizkusila. Praktično uporabljam samo njihove izdelke, edino izdelke za lase in kremo za obraz imam od drugih firm. Tudi ostali člani družine jo uporabljajo, moja sestra svojeg otročička že od rojstva dalje uporablja samo to in babica ji je samo čestitala, ko je to videla. Nimam pripomb čez Just, edino cene so res zsoljene. Vendar jo jaz uporabljam že zelo dolgo in parkrat na leto imam predstavite in si tako vsakič kaj privoščim, tako da potem ni velikega izdatka naenkrat. Je pa res tako - določeni izdelki enim odgovarjajo, drugim ne, enim pomagajo, enim ne. Vendar pa moraš vedet, da če si kremo kupiš za en namen, se z njo dvakrat namažeš, potem pa leži v predalu, še ne pomeni, da krema ni ok in da zato tudi firma ni ok. saj pravim, sem poskusial skoraj vse njihove izdelke, eni so mi pač nepogrešljivi, nekaj jih imam, pa si bom, ko jih zmanjka nabavila kake druge, zaradi cene, ene par stvari mi pa ne odgovarja in jih pač ne bom več kupila, vendar takih ni veliko. Tudi moja babica, ki je prisegala samo na soleo, je ščasoma ugotovila, da so pa določene zadeve res dobre, da pomagajo in sedaj si jih privošči. Pri nas je recimo že čisto normalno, da se ob pikih, udarcih, odrgninah namažeš izključno s tea tree kremo in da ob bolečem grlu najprej poskusiš z medom in kapljicami Olje 31.... Pa pri uporabi količin je treba biti malo pazljiv, ker se res uporablja v kapljicah, ker prekomerno polivanje ni nič bolj učinkovito. In potem imaš en gel za tuširanje res celo leto. Predvsem pa moram pohvaliti mojo Just svetovalko, je res super! Realna, pove, kakor misli, tudi prizna, da se njej tudi kaka stvar ne zdi ok. Verjamite, sem bila že na res veliko predstavitvah, sem že dosti svetovalk-cev spoznala in moram priznati, da je kakovost uporabe teh izdelkov v veliki meri odvisna tudi od njih, torej kako ti znajo svetovati nakup in uporabo. p.s. še tole - je ena pisala o popokanih žilcah in modricah? Zagotovljeno vam povem, da če se takoj namažeš z Bodyfreshom, ne pride do hematoma oz je le ta zelo majhen in neboleč. Lep pozdravček, S.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti