Kozmetika "just"

kažotk  

član od: 22.7.2005

sporočila: 62

16. okt 2006 9:37

Pozdravljeni! Tudi jaz sem zelo zadovoljna s kremo tea tre, imam tudi eterično olje-možu sem pozdravila uho v eni noči (ponavadi mora k zdravniku), brez te kreme ne grem nikamor je vsestransko uporabna, prijateljici sem ponudila ko je imela herpes in se ni mogla prečudit kako hitro se ji je pozdravil-svetovalci pravijo da je še boljša s kombinacijo olja 31, moja mama se maže po rokah-ji spijo roke in odkar jo je poizkusila noče biti brez nje, tudi če se namažeš po kakšnem fizičnem delu-odpravi muskulfiber, skratka super zadeva. Od drugih izdelkov, ki jih še uporabljam je zelo dobro intimno milo, od programa za nego obraza pa uporabljam dnevno kremo, hidro gel in gel za čiščenje obraza in imam lepo svežo kožo. Meni so izdelki od Justa dobri, je pa res da moraš kdaj tudi kaj riskirat, da vidiš kakšno je, če je slabo ne kupiš več. kažotk

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

16. okt 2006 9:51

Poskusila sem kar nekaj stvari od Justa in sem zadovoljna.Ojle 31,sivkina,borova in tea tree krema,super. Le izdelka za odpravo mastnega lasišča še nisem našla. Vesna Leben

tanjatominec  

član od: 8.10.2001

sporočila: 149

16. okt 2006 11:42

Uporabljam kremo tea tree z manuko, brinovo kremo , sivkino kremo, kremo z materino dušico, slezenčevo kremo, balzam za telo, olje za reaktiviranje, z vsem sem zelo zadovoljna. tanja tominec

stella  

član od: 9.10.2002

sporočila: 380

16. okt 2006 12:08

Zakaj uporabljate sivkino kremo ?

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

16. okt 2006 14:00

Ligojna, torej šampon z izvlečki mrtvega morja (ali tako nekako) ne pomaga? jaz sem ga naročila in ga čakam. je pa res, da sem zelo skeptična, ker vem, da da se vse dogaja od znotraj navzven in res mi ni ilogično, da bi šampon lahko pomagal. Sem bila kar malo jezna nase, da sem ga naročila. Sicer pa sem naročila še kopel ameriški slamnik.

stella  

član od: 9.10.2002

sporočila: 380

16. okt 2006 14:12

Lahko vrneš, če nisi zadovoljna, ti niso povedali ?

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

16. okt 2006 14:41

Sem v Asjinem postu zasledila, da je olje 31 dobro tudi pri paradontozi. Ali ima kdo izkušnje s tem? lp alexis

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

16. okt 2006 14:53

pri nas uporabljamo: - kremo za noge - kopel za noge -tea tree kremo (za otroke-piki komarjev, rane, modrice,...) -timijanovo kremo ob prehladih -tea tree kaplice proti glivicam -kamilična krema je tudi dobra -brinova krema za boleče sklepe,... marelica

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

16. okt 2006 15:45

Meni je tudi zelo v redu intimno milo. Prej sem uporabljala Femino (Lactacyd), vendar mi ta bolj ustreza. Tina

neznan uporabnik

16. okt 2006 18:34

Vidim, da sem se prav odločila. Imela sem namreč poškodno koleno, kjer mi je počila ena žilica in je bilo modro do polovice goleni. Poslali so me v petek na urgenco, kao na punktiranje tekočine, ki je bila vidna že navzven. No, pa v petek nisem šla, mazati sem začela s tea tree kremo in glej, do danes je koleno skoraj neboleče, otekline skorajda ne opazim več. Kaj takega pa še ne, me je kar sram pokazat zdravnici in ji še povedati, s čim sem si to pozdravila v treh dneh. Poizkusite, ne bo vam žal. In hvala še za nasvete glede drugih izdelkov. Lp zoja1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti