Pisanje prošnje (praksa)

Bernarda85  

član od: 17.7.2006

sporočila: 209

tema odprta - 10. okt 2006 10:14 | ogledi: 39.683 | odgovori: 2

živjo!

Znasla sem se pred nekakšno "tezavo" in sicer ne vem čisto točno kako napisati prosnjo za pedagoško prakso. Imam primer prosnje za pocitnisko delo pa se mi zdi prevec zguljena! Zanima me ce mi lahko pomagate, kako naj bi prosnja zgledala formalno in kako jo čim bolje in čim bolj korektno napisati.

Hvala za pomoč!

Lp

Bernarda85

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

10. okt 2006 10:37

Živjo, Bernarda85! Brez panike. prošnjo napiši kar v obliki kot pišeš ostale za katerokoli drugo delo. Primer: "Bernarda naslov pošta Kraj, datum Šola naslov pošta Prošnja za opravljanje prakse v pedagoškem procesu Podpisana Bernarda, roj., stanujoča se obračam na vas s prošnjo, da mi omogočite opraviti prakso iz pridobivanja znanja v pedagoškem poklicu. Končala sem šolanje to...pa to..., do sedaj imam izkušnje na teh in teh področjih. V času študija sem si pridobila veliko znanja, kot veste pa le-to temelji v veliki meri na teoretičnih osnovah. Prepričana sem in vem , da sem izbrala poklic, ki me veseli in želim vso energijo in voljo vložiti v poglobitev le-tega. Veselilo bi me, če bi me lahko povabili na razgovor, kjer bi se vam predstavila in dokazala, da je pedagoški poklic tisti, ki si ga res želim opravljati in nuditi vsa svoja znanja in izkušnje in pridobivati nova. Vlogi prilgam:,,, Iskreno upam na ugodno rešitev moje prošnje in vas v pričakovanju skorajšnjega snidenja lepo pozdravljam! Bernarda 85" Upam, da sem ti kaj pomagala. Meni gredo na živce klasične vlogice in imam raje kakšno bolj inovativno. Dodaj še kaj. Sama sem na delovnem mestu, kjer tudi obravnavam in izključujem razne vloge pa verjemi, da je klasika vedno manj "IN". Držim pesti!!!! titta

Bernarda85  

član od: 17.7.2006

sporočila: 209

10. okt 2006 12:55

oj sej zmenila sem se ze vse, opravljala pa bi obvezno pedagosko prakso v 3. letnku faxa. Tko da zmenjeno je že vse samo se ta formalnost. Hvala za zelo VELIKO pomoč, bom veliko lažje sestavila. Iz srca HVALA! Bernarda85

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti