Črne pike pred očmi

papillon  

član od: 4.2.2007

sporočila: 1

4. feb 2007 16:10

Ojla,tudi jaz imam te crne pike,crte v oceh,nasi pravijo,da so to plavalci,v svetu pa se rece temu FLOATERS,pri nas ti vsak okulist rece,da se to ne da odpravit in se moras nanje navadit,vendar sem pred dnevi po netu kupil knjigo,ki pravi,da to ni tako,po netu preko vise placas Eknjigo in ti jo posljejo v elektronski obliki http://www.theskepticalnutritionist.com/Floaters.htm ,lahko jo narocite,res je,da je v anglescini,vendar je notri od naslovov kam se obrnit na problem,do metod,knjiga vsebuje 43 listov,ce zelite knjigo ceneje,jo narocite na naslovu dejanberzan@gmail.com za 10 € l.p. papillon

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

4. feb 2007 17:30

Če jaz naročim to knjigo, ne bom več videla črnih pik?. Oprosti, malo mi diši po EPPju, pa brez zamere. lp Anamarija

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

4. feb 2007 17:33

Vsega sicer nisem brala.Imela sem pred očmi smeti in kamorkoli sem pogledala so šle z mano.To ni nič nevarnega.Če je kaj drugega pa le k zdravniku. ena mš

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

4. feb 2007 18:42

Ko se je meni pojavla prva črna pika, sn mislila, ka je mušica. Si lehko zamišljate, kak sn krilila z rokami in jo odganjala. Zaj jo mam že 9 let in se moram fajn potrudit, če jo čem videt, tak sn se navadla na njo. To je zaj moja edina domača žival. Ko pa sn mela eno jutro pajčevino pred toto isto okico, sn šla k okulistu, te pa je blo hudo. Takoj na laser, mrežnica napokana, pa švasanje, en tedn bolnice, pa še en mesnc bolniške, nič čitanja in tevelizike, samo radio sn poslušala in počivala. Pazite na okice! tumpika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti