Poseben prisrcen pozdrav vam..........

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

8. okt 2006 21:06

Pozdravček in dobrodošlica tudi z moje strani. Še enkrat smo dokazali, da kulinarika ne pozna meja. LP! fakin712

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

8. okt 2006 21:31

Lara, lep pozdrav iz Maribora! Vesela sem vsake nove članice ali člana, javi se nam večkrat, da zvemo, kako živiš v tistih toplih krajih. riba-ribica

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

8. okt 2006 21:33

od severnega pa do južnega tečaja, od vzhodne do zahodne obale, člani kulinarike s(m)o pač povsod, hehe! pozdrav v tuje, daljne kraje obema! LP cervus

giorgio401  

član od: 5.10.2006

sporočila: 120

8. okt 2006 22:04

riba-ribica je napisal/a:
Lara, lep pozdrav iz Maribora! Vesela sem vsake nove članice ali člana, javi se nam večkrat, da zvemo, kako živiš v tistih toplih krajih. iskrena hvala za tople besede.lp. riba-ribica
laurapazzini

giorgio401  

član od: 5.10.2006

sporočila: 120

8. okt 2006 22:05

fakin712 je napisal/a:
Pozdravček in dobrodošlica tudi z moje strani. Še enkrat smo dokazali, da kulinarika ne pozna meja. se ti zahvaljujem za lepe besede.lp. LP! fakin712
laurapazzini

giorgio401  

član od: 5.10.2006

sporočila: 120

8. okt 2006 22:05

elaphus je napisal/a:
od severnega pa do južnega tečaja, od vzhodne do zahodne obale, člani kulinarike s(m)o pač povsod, hehe![banana][grozdje] pozdrav v tuje, daljne kraje obema! iskrena hvala.lp. LP cervus
laurapazzini

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

8. okt 2006 22:55

giorgio401, zakaj pa ti citiraš vsako sporočilo, spodaj pa nič ne napišeš? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

teja-kit.  

član od: 11.8.2006

sporočila: 183

9. okt 2006 4:41

jaz pa ne bom nic citirala. recem samo hvala vsem za dobrodoslico. tezko je povedati, ampak ko si tako dalec stran od "svojega" in "svojih", je taksnole sprejetje v novo "druzino" se toliko bolj prijetno. no, vsekakor sem vasa in se bom po najboljsih moceh trudila, da se bo to zares "cutilo"; pa dobro jutro vsem se v nocno dezelo (kot je zdaj pri vas) , jaz pa kar naprej med svoje pozdrav ob (domaci) Teja teja-kit.

teja-kit.  

član od: 11.8.2006

sporočila: 183

9. okt 2006 4:46

aja, Matjaz! cisto neumestno, pa vseeno; Opazila sem da si Narpel napisal z J >>(Narpelj). meni po vseh xx letih ko smo se vsak vikend vozili na obisk k starim starsem na tisti hrib(cek), ni bilo nikoli jasno, ali se pise z ali brez J-ja. In mislim da se danes, ce pogledas na tablice (s hisnimi stevilkami) vidis, da na nekaterih pise tako in drugih drugace. (Vsaj tako je bilo dve leti nazaj ko sem bila nazadnje tam). Sicer pa itak ni vazno; Mislim da oba veva za kaj gre, tako in tako je pa to cisto ven iz teme. Pa vseeno se en "ekstra" pozdravcek na katerikoli (nekoc tudi "mojega") Krskega! Teja teja-kit.

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

9. okt 2006 8:04

teja-kit. je napisal/a:
aja, Matjaz! cisto neumestno, pa vseeno; Opazila sem da si Narpel napisal z J >>(Narpelj). meni po vseh xx letih ko smo se vsak vikend vozili na obisk k starim starsem na tisti hrib(cek), ni bilo nikoli jasno, ali se pise z ali brez J-ja. In mislim da se danes, ce pogledas na tablice (s hisnimi stevilkami) vidis, da na nekaterih pise tako in drugih drugace. (Vsaj tako je bilo dve leti nazaj ko sem bila nazadnje tam). Sicer pa itak ni vazno; Mislim da oba veva za kaj gre, tako in tako je pa to cisto ven iz teme. Pa vseeno se en "ekstra" pozdravcek na katerikoli (nekoc tudi "mojega") Krskega! Teja teja-kit.
Teja, zdaj je zrak nad Narplom čisto drugačen....so Celulozo zaprli in ni več potrebno na škrge dihat, pa povej, kdaj prideš to preverit. Ognjič

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti