Poseben prisrcen pozdrav vam..........

teja-kit.  

član od: 11.8.2006

sporočila: 183

8. okt 2006 11:24

pozdravu od dalec sledi pozdrav se od bolj dalec! In ko je ravno nekdo omenjal formulo 1. Tekma tocno teden nazaj se je odvijala tukaj le par kilometrov stran od mene: relacija Shanghai-Taicang no, ce boste ze hodili okoli, pridete prosim obiskat se mene? tudi meni vse ve, Drage "Kulinarice" pomenite nekaksen "imaginaren" stik z domom... torej, pozdrav v San Marino, Slovenijo in kamorkoli se (vem da imamo eno "prijateljico" tudi na Irskem) iz skoraj ze nocnega Shanghaia Teja teja-kit.

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

8. okt 2006 11:33

Dobrodošlica tudi od mene kobra 1

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

8. okt 2006 11:44

Teja, pozdravljena in dobrodošla tudi ti! Smo že izven meja EU, he he... Zadolžena boš pa za pristne kitajske recepte, tako da veš! jasna

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

8. okt 2006 12:53

Prav tako lep pozdrav od mene! Super, da nas je vsak dan več! Lep dan in veliko se smejte

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

8. okt 2006 13:24

Ja, kulinarika pride zmeraj prav. Zlasti, ko se človek potepa po svetu, pa ne vzame s sabo kuharskih knjig. Meni je prišla med mojim tromesečnim bivanjem v Parizu zelo prav. Kje bi pa naredila štruklje kar ven iz glave... Navadne še, ajdovih s skuto pa ravno ne. pa nekoč mi je preko kulslo pisala ena gospa iz Avstralije, slovensko-italijanskega porekla, z njo sva si tudi kar nekaj časa dopisovali - slučajno sva imeli isti priimek. Torej vedite, da nas berejo tudi Aussiji. Loni Makaroni

giorgio401  

član od: 5.10.2006

sporočila: 120

8. okt 2006 14:03

majamarko je napisal/a:
Laura še od mene en prav lep pozdrav!!!Dobrodošla med zasvojenci s kuhinjo, sploh pa s Kulinariko:) Recepte pa čakamo, smo precej mahnjeni na italijansko kuhinjo:) p, maja
se ti prav lepo zahvaljujem za pozdrave lep pozdrav. laurapazzini

giorgio401  

član od: 5.10.2006

sporočila: 120

8. okt 2006 14:04

Marjetka cvetka je napisal/a:
Prav lepo pozdravljena med najboljšimi kulinariki ta hip! Tukaj res lahko najdeš same čudovite ideje,recepte in spoznaš mnogo čudovitih ljudi. Samo pozor!Pazi,da ne bo zaradi Kulinarike kakšnih prismojenih loncev! Lep dan vam želi Marjetka cvetka! Sporočilo je spremenil(a) Marjetka cvetka dne 08. okt 2006 09:57:17
se prav lepo zahvaljujem za prisrcne pozdrave. l.p. laurapazzini

giorgio401  

član od: 5.10.2006

sporočila: 120

8. okt 2006 14:07

Ognjič je napisal/a:
Dober dan in dobrodošla! Imajo tam pri vas še tako dobre likerčke v tako lepih flaškah? Če ne boš ti mogla priti na srečanje v Slovenijo, bomo pa kakšnega tam v San Marinu organizirali...kaj se pa človek zamoti, par urc, pa smo tam[grin][klepetulja][kuhan][:o)][rozica]...pa še kakšen krog po onem dirkališču formule 1 naredimo mimogrede Ognjič
se prav zahvaljujem za lepe zelje in odlicne ideje.vesela bi bila, zelo vesela da vas lahko srecam v san-marinu.ps.likerji so se vedno simbolSM.ob priliki(ce bo kdaj) ti jih izrocim za darilo.lp. laurapazzini

giorgio401  

član od: 5.10.2006

sporočila: 120

8. okt 2006 14:07

mamamia je napisal/a:
Ja, Kul slo dobiva mednarodne razsežnosti. Dobrodošla, giorgio401, Mamamia mamamia
prisrcna hvala za lepe misli.lp. laurapazzini

giorgio401  

član od: 5.10.2006

sporočila: 120

8. okt 2006 14:08

anamarija1 je napisal/a:
Veseli me, ker si se včlanila [srecen]. Prepričana sem, da se boš odlično počutila v našem krogu. lp Anamarija
se ti iskreno zahvaljujem za prijazne besede.lp. laurapazzini

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti