Recept za nebesa

Paris  

član od: 7.10.2006

sporočila: 5

tema odprta - 7. okt 2006 20:46 | ogledi: 2.170 | odgovori: 4

Lepo pozdravljeni!

Prosim, če mi lahko kdo pomaga. Junija sem na straneh kulinarične slovenije našla odličen recept za torto, ki mislim, da se je imenovala nebesa. Vem, da je izvor sladice Irska, da je narejena iz bebi piškotov, vmes so tudi dateljni in pa, da je zelo zelo dobra. Zdaj pa iščem ta recept kot nora in ga ne najdem. Dopuščam možnost, da se recept imenuje drugače, čeprav mi nekaj pravi, da ne... A kdo ve o čem govorim? Hvala in lep pozdrav!

Paris

Paris  

član od: 7.10.2006

sporočila: 5

9. okt 2006 10:44

Uau! To pa je biklo hitro! Najlepša hvala! Moja svakinja bo presrečna! :) Edino ena stvar mi pa ne gre v glavo.... kako to, da meni v iskanju ne pokaže tega recepta? Paris

jankica  

član od: 12.10.2005

sporočila: 856

9. okt 2006 11:09

PLUS PAKET dela čudeže! Mi, navadni uporabniki, ki ga ŠE nimamo, pa se moramo z iskanjem bolj truditi. Lahko greš na polje RECEPTI, potem pa izbiraš po kategorijah ali pa greš na abecedno kazalo. Možno pa je tudi podrobno iskanje, po prvi črki recepta, sestavinah, avtorju, ... jankica

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

9. okt 2006 11:38

Super, tole je prišlo ravno ob pravem času na plano. Poznam slavljenko, ki obožuje dateljne in bo tole odlično darilo. Suzi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti