Slovenski mački in mačkice čuvajte denar !!!!!

val  

član od: 7.3.2006

sporočila: 665

6. okt 2006 12:39

Petra,še dobro da si nazaj pršla! Res uporaben podatek! Lep dan val

Otilija  

član od: 30.11.2003

sporočila: 83

6. okt 2006 12:43

Petra 1, kaj to pomeni, da so ti vse žrtve na cesti samo hahaha... dokler jih ij manj kot tistih zaradi visokega pritiska, možganske in srčene kapi....... So pri nas res zakoni, predpisi in pravila samo še zato, da ji poskušamo čim bolj nekaznovano kršiti ? Verjetno bi bilo manj smrti zaradi visokega pritiska, možganske in srčene kapi....... tudi če bi se bolj držali pravil vseh vrst. Otilija

Petra 1  

član od: 1.6.2006

sporočila: 419

6. okt 2006 12:48

sej me razumeš.....ne bit pikolovska....ne glej samo zadnjega pisanja...medtem se razvije debata ŽAL MI JE ZA VSE...NOČEM SMRTI...zadnjič sem ustavla sred ceste, k je ptiček ležal, zgleda je udaru u auto in sem ga odnesla v gozd....za mano so stali avti in TROBILI......glupi babi , ki jih ovira na sred ceste..... ma ja Petra 1 haha se nanaša na bar 2 ...šit..tam je tud Petra, pa je nben ne mara....hahhaha Sporočilo je spremenil(a) Petra 1 dne 06. okt 2006 12:50:10 Sporočilo je spremenil(a) Petra 1 dne 06. okt 2006 12:51:06

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

6. okt 2006 13:41

Petra 1 je napisal/a:
sej me razumeš.....ne bit pikolovska....ne glej samo zadnjega pisanja...medtem se razvije debata haha se nanaša na bar 2 ...šit..tam je tud Petra, pa je nben ne mara....hahhaha Sporočilo je spremenil(a) Petra 1 dne 06. okt 2006 12:51:06
Sej ni res tako, no, Petra1 in lepo, da si se tako hitro strmala in prišla nazaj. Saj nihče tukaj ni zares žleht, ker pa smo vsi skriti za nekimi drugimi imeni, se morda zaradi tega kdo malo bolj sprosti in reče več, kot je treba. Skratka, meni se zdi še najboljš, da tisto, kar komu ni všeč, vrže čez ramo in gre veselo naprej novim dogodivščinam naproti. Glede na to, koliko nas je tukaj (pa še v glavnem žensk), je pravzaprav vse skupaj še super, vsaj meni. One druge, ki je nihče ne mara, sicer ne poznam, je že kaj ušpičila, da je tako. Ognjič

pegasti  

član od: 7.1.2003

sporočila: 258

6. okt 2006 13:51

Hvalabogu, da ima moj avto tempomat!!

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

6. okt 2006 14:05

Jaz vozim po omejitvah in me grozno motijo tisti, ki vozijo prepočasi... Tudi ti so ZELO; ZELO nevarni. Če je kdo, (teh je veliko), hitrejši me itak prehiti na avtocesti... Ko se kdo vključuje na avtocesto kot bi imel stop znak, je pa ZELO nevarno. In pri nas je zdaj že vsakdanja praksa, da če nekdo zapelje v napačen izvoz pa VZVRATNO nazaj... Brez problema.Zadnjič nisva mogla z možem verjet, ko je en tako vzvratno iz avtoceste peljal s kombijem. Zjutraj. V prometni konici. Upam, da bojo kamere tudi za takšne.

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

6. okt 2006 14:10

Tudi jaz vozim po omejitvah pa se jih vseeno najde en kup, ki me prehitevajo. Ne vem a je tko težko iti 5 minut prej od doma, če se že tako mudi. Lidka moraš biti vesela, če na cesti ne srečaš mojega tasta in taščo. Tadva vozita tako počasi, da ne moreš verejt in to samo zato, da pofirbcata kaj ima kdo na vrtu, kdo je že kaj posadil ali pospravil z njive, kje so kaj prenovili, dozidali, kje majo nov avto. Da te kap. Še dobro, da se ne vozita okoli veliko. jade

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

6. okt 2006 14:14

http://www.dars.si/index.php?id=155 Kolikor jaz razumem tole ni namenjeno preverajnu hitrosti ampak preverjanju zastojev na cestah. jade

stella  

član od: 9.10.2002

sporočila: 380

6. okt 2006 14:20

Ja,tudi meni se je zdelo,ker so lokacije za preverjanje čudne.

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

7. okt 2006 11:44

Panika za nič. To vsekakor niso radarji. jasna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti