90-dnevna ločevalna dieta

Malena  

član od: 21.4.2004

sporočila: 47

23. feb 2007 10:01

RADA BI VEDELA ALI SE MED LOČEVALNO DIETO LAHKO JE KOKOS KOT SADJE OZ. ALI SE GA SPLOH LAHKO JE? HVALA Irena

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

23. feb 2007 10:22

Po mojem da, vendar samo sredico, mleka pač ne. To je samo moje mnenje oz. bolj sklepanje, kot kaj drugega. jessy6

Malena  

član od: 21.4.2004

sporočila: 47

23. feb 2007 10:25

HVALA ZA ODGOVOR. SAJ SREDICO SEM MISLILA. MLEKA NAMREČ NE MARAM PREVEČ. VE KDO KAJ VEČ O KOKOSU? Irena

69moob  

član od: 5.6.2012

sporočila: 1

14. jun 2012 22:40

Lepo pozdravljeni!

Danes je 4. dan moje ločevalne diete in na vrsto je prišel sadno-zelenjavni dan. Moram priznati, da se v življenju še nisem počutila tako slabo kot sem se danes. Za zajtrk sem pojedla nekaj sadja in odšla na golovec, nato pa doma še malo telovadila. Za kosilo sem imelas bučke, malancane in paradižnike v pečici in veliko skledo solate. Vmes sem pojedla še kakšno sadje in kot vedno, pila veliko vode. No pa me je okoli petih kar naenkrat zagrabilo. Počutila sem se slabotno, vrtelo se mi je, oblival me je polt a me je zeblo. Mislila sem da bom bruhala od glavobola in želodčnih krčev... Ima kdo podobne izkušnje? Mogoče ni blo samo zaradi diete saj poleti velikokrat jem samo sadje in zelenjavo ker mi pač v vročini nič ne paše. Sem namreč pod velikim pritiskom zaradi mature in se mogoče nisem pravi čas odločila za tole dieto. Sem se pa odločila da bom v sadno-zelenjavni dan vključila tudi kakšnega piščanca, ker očitno moje telo ni zadovoljno samo z bučkami in malancani hehee... :) Navsezadnje je pomembno da poslušamo svoje telo, ne pretiravamo s hrano in se veliko gibamo



69moob

Sporočilo je spremenil(a) 69moob dne 14. 2012 22:41

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

14. jun 2012 23:57

ali pa je bolj psihosomatske narave tole...ali pa da tvoja prebavila ne prenesejo toliko vlaknin. 

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

15. jun 2012 6:23

69moob, komajda bi si lahko izbrala slabši čas za začetek te diete. Daj, pusti telesu, da najprej naredi maturo (in preživi njene strese, ki soeveda so, prav pri vsakem, tudi pri 100% odličnjaku, potem se pa loti naslednjega stresa za tvoje telo - diete. Boljšega nasveta ti ne znam dati. Upam samo, da ne pišeš danes zadnjega letošnjega pisnega predmeta.

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti