90-dnevna ločevalna dieta

Kairos  

član od: 5.1.2005

sporočila: 48

tema odprta - 5. okt 2006 12:20 | ogledi: 15.632 | odgovori: 26

Takole:

jutri začnem z dieto. To bo 2. Prvič sem imela dieto pred letom in pol in je bila uspešna...saj toliko časa dokler nisem zanosila.

Skratka, čas je da odpravim ca. 12-14 kg. Zakaj začnem jutri. Ja vmes je le vikend in mi bo lažje če imam v ponedeljek sadje.

Sotrpinke oz. sotrpini, ki ste na začetku, pridružite se mi!

Pa pogumno!

Kairos

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

5. okt 2006 13:28

Poglej malo višje, nad temami na forumu. Tam se srečujejo tiste, ki hujšajo... Pa veliko uspeha ti želim. (Jaz sem dala letos dol 12 kg, zdaj malo počivam...).

Scorpy  

član od: 3.2.2006

sporočila: 335

22. okt 2006 23:43

uh, klavdija, tole ti pa je drastična dieta, jaz umrem pri eni pomaranči in kuhanem jajcu:) sicer se na diete ne spoznam, vsekakor pa vsa čast, da si se tega držala, moraš imet pa res disciplino Scorpy

jankica  

član od: 12.10.2005

sporočila: 856

23. okt 2006 7:19

KlavdijaF, ali si ti to dieto sama sprobala ali si nam jo samo posredovala? jankica

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

23. okt 2006 8:40

Po tolikih jajcih bo moj žolč odpovedal poslušnost in to na celi črti. Da o holesterolu niti ne govorim. Kyara

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

23. okt 2006 9:03

Ena moja sodelavka prisega na jajčno dieto, v enem tednu poje enormno število kuhanih jajc. Jaz si tega ne morem predstavljati. Loni Makaroni

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

23. okt 2006 10:54

Kako naj spijem eno skodelico limoninega soka in še za zajtrk? Kaj bo moj želodec rekel na to? Ne bi si želela kakšnih njegovih glasnih komentarjev med službo! LP cervus

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

23. okt 2006 11:35

Jaz pa raje sploh ne napišem komentarja na take diete. Amen. Mamamia mamamia

klavdijaF  

član od: 22.8.2006

sporočila: 303

23. okt 2006 12:35

jaz sem sprobala to dieto. limono imaš samo v potedeljek brez zajtrka to je samo za v ponedeljek za zajtrk vsak ponedeljek * 1 skodelica limoninega soka (limonin sok izstisneš) kosilo • 1 jabolko • 1 prepečenec večerja • 1 kuhano jajce • 1 paradižnik • 1 prepečenec potem pa naprej želedec se ti pri tej dieti skrči sicer pa ni nobenih težav. sama sem izgubila 19 kigolramov in že tri tedne jem normalno pa še vedno nisem pridobila kg gor. ker se želodec skrči potem tudi ne moreš več pojesti pre velike količine hrane in počutje je enkratno. moram pa priznati, da je bil začetek težak vendar se v enem tednu privadiš. To dijeto sem dala že trem prijateljicam in so poskusile in so vse rekle, da se sedaj bolje počutijo. klavdijaF

Ebonlass  

član od: 25.8.2002

sporočila: 242

23. okt 2006 13:44

Ta dieta zame odpade jajca so zame strup pa naj bom z žolčem ali brez :) Je pa tako, da sem že shujšala po 90 dnevni dieti 24 kg, nazaj sem jih dobila 7 kg, ampak se res nism nč pazila, pa je to sedaj že 2 leti. Moje osebno mnenje za to dieto je pač da je preveč drastična, in pa po mojem tudi nezdrava. Marjeta Žniderčič

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

23. okt 2006 16:40

Sem se skoraj hotela pridružiti mamamii, pa sem si premislila. Želodec se NE SKRČI, lepo prosim. Morda res prej zaznamo, da smo siti, ampak - to se dogaja v glavi. KlavdijaF, malo nalahko si predstavljaš, da lahko takole vehementno naokoli reklamiraš eno dieto, ki je tako zelo skrajna. Niti v sanjah si ne bi upala (ker za to nikakor nimam ustrezne izobrazbe, če morda znanje imam) delati reklame za kaj takega. Se presneto zavedam vsaj moralne, če ne tudi ostale odgovornosti, če bi katera, ki bi se držala mojega nasveta, zabredla v kakšne resne težave. In - ena skodelica limoninega soka??????????? Na prazen želodec?????? Se pa ta dieta sliši kot kakšna navodila pri onih verigah! Niti ene...... sicer........ rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti