Oblaki ali sonce?

gostenn  

član od: 2.11.2005

sporočila: 131

5. okt 2006 18:07

Pozdravljena Anamarija1 , tudi sama sem to opazila in doživela slabe izkušnje. Nekaj časa sem redno sodelovala na forumu, potem pa sem videla, ŽAL, da nima smisla nekaj pisat ali pa se prepirat. In sem nehala sodelovat na forumu, tako da sedaj samo preberem kar me zanima , postov pa ne pišem skoraj nič več. Škoda, da je tako, ampak imam občutek , da mora zadnja beseda ali nasvet obveljat od enih in istih oseb. Lep dan želim še naprej gostenn

Deklica  

član od: 20.8.2006

sporočila: 16

5. okt 2006 18:34

Dober dan, prebiram vaše vrstice in ugotavljam, da so polemike na forumu samo odraz stanja duha v naši družbi. Postajamo nestrpni, agresivni in prepirljivi. Ne znamo sprejeti kritike, takoj se počutimo ogrožene in se odzovemo grobo, nespametno. Veste samo izmenjavanje mnenj lahko prinese napredek. Kako pa izgleda forum, kjer se vsi strinjajo eden z drugim? Bedno, kajne? Samo v različnosti mnenj lahko pridemo do napredka. Imejte se lepo in kar pogumno, pišite kar vam narekuje srce in se ne ozirajte na tiste, ki imajo trdo srce in grobe besede; ne vemo kaj se skriva v njihovih srcih in zakaj so taki. Deklica

Nežinka  

član od: 19.7.2006

sporočila: 191

5. okt 2006 19:01

Deklica, moj podpis pod tvoj post! Neži If they don"t have chocolate in heaven, I"m not going!

angro  

član od: 30.3.2005

sporočila: 20

5. okt 2006 19:35

Na vseh moznih forumih so razprave pogosto pregrete, polne zaljivk in ostrega soocanja, ampak Kulinarika je izjemna glede na osebnostno obcutljivost (uzaljenost) kot posledica skoraj kakrsnegakoli nestrinjanja (ceprav je zaljivk in zaostrovanja tukaj pravzaprav relativno malo). Se mi zdi, da enostavno prevec clanic in clanov jemlje tole stran prevec osebno. Kar je najbrz zato, ker gre za tako zelo aktivno sodelovanje pri prispevkih, ker se vsake toliko casa srecujete, ker je mnogim tole edina ali pa vsaj glavna internetna aktivnost, ker je vecina zensk, ker... Vsekakor je zaradi vsega tega Kulinarika zanimiva in posebna, vcasih pa tudi cudaska in smesna. angro

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

5. okt 2006 19:45

Jaz pa mislim, da se imamo na tem forumu kar fajn! Včasih so kakšne nevihte, a,pak toliko se pa že poznamo, da vemo, kam veter piha... Jaz sem rada z vami!!! jasna

špelca marelca  

član od: 31.7.2006

sporočila: 87

5. okt 2006 20:42

O Petra 1 pozdravljena, pa si se premislila in ostala med nami.

ela  

član od: 28.9.2006

sporočila: 735

5. okt 2006 21:40

Anamarija,se popolnoma strnjam s tabo.Sama sem opazila tudi kar nekaj nestrpnosti do novih članov,kar sem tudi sama. Ne vem ali hote ali nehote,ampak nekateri so prav nesramni do nas ta novih-sploh člani,ki so to že nekaj let! pa lp ela

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

5. okt 2006 22:43

Anamarija, zadnjih nekaj dni nisem zelo pozorno sledil, tako da ne vem kdo te je užalil. Po moje je tako: žalitvam vsekakor ni mesto na forumu, in če je kdo žaljiv, se ni treba ozirat za takšne izpade. Večkrat se mi pa zdi, da smo preveč občutljivi, preveč smo sigurni v svoje resnice ( kaj bo una govorila, ki dela tako in tako, ona seveda o meni misli enako ). Meni se zdi, da je na tem forumu veliko manj žalitev in kreganja kot na kakšnih drugih forumih. ela, zdi se mi, da si prestroga do " starih " članov, jaz sem tudi relativno nov in nimam takšnega občutka. Kolikor sem videl, novega člana vsekakor nekdo ogovori ( pozdravi ). Tudi jaz sem že kjerga pozdravil in mu zaželel dobrodošlico. Zdi se mi tudi, da se na forumu najteže sprejme vzvišenost ( nekateri se imajo za vsevede ). Meni je bilo prav zabavno brati kreganja okrog reklamiranja ( skoraj bi pozabil omeniti " ta črne emo-tove posode, kolk so fajn, morda pade kakšen denar od EMO- Celje, ko vidijo kolk se jim zviša prodaja ), nekateri so bili pa fajn žaljivi/užaljeni. ežoj

jankica  

član od: 12.10.2005

sporočila: 856

5. okt 2006 23:57

Le zakaj bi se delili na stare in nove člane? Vsi smo bili enkrat "novi", pa čeprav smo Kulinariko prebirali že dve ali tri leta prej, preden smo se prijavili. Ampak zasvojenost je pa res prišla z včlanitvijo Anamarija, za dežjem vedno posije sonce.... jankica

Petra 1  

član od: 1.6.2006

sporočila: 419

6. okt 2006 7:58

špelca marelca, nekje je nekdo omenil "odvisnost"...... Ta mesec ko me ni bilo, sem še vedno čitala in si ustvarila svoje mnenje o posameznikih, ne glede na temo odgovarjajo na svoj značilen način. Vzela sem preveč osebno, se "zmulala" do konca in glede na to, da me Jernej ni odjavil, sem spet tu Lep pozdrav vsem. Petra 1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti