Ozimnica link

t-baby  

član od: 14.12.2003

sporočila: 698

30. sep 2006 22:29

brezveze se mi zdi tole ... sploh neki ni po slovensk pa čist zmešan je vse :s al pa se jst nč ne znajdem ... :s

zima  

član od: 16.1.2004

sporočila: 574

1. okt 2006 7:22

Šla sem si pogledat navedeni link in mislim, da razumem, kaj je želela juhica101 povedati. Na tem linku je polno receptov (klikneš na ozimnice) za pripravo ozimnice. Brez dosti besed veliko povedanega. Če pa smo že pri slovenščini t-baby, brez zamere, očitno je ti ne obvladaš ali pa se ne želiš potruditi. Link je pač napisan v hrvaškem jeziku. Lep dan vsem! ZIMA

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

1. okt 2006 7:49

Super stran, nekatere povezave so na srbsko kulinarično stran, kar pa mene niti najmanj ne moti, če pa koga, naj ne odpira. Saj so pri spraševanju za recepte kakšne strani dostikrat navedene, ki so angleške, pa tudi kakšen recept je že katera na forumu objavila kar v angl., pa se ni nihče pritožil, kvečjemu prošnje za prevod so padle. Se mi zdi, da zadnje čase samo čakate, da koga popjluvate. T-baby, juhica nam je samo hotela naredit uslugo, ko je objavila to spletno stran,vsem se pa sigurno ne da ustreči. Garantiram, če bi bila kakšna od povezav v angleščini, ne bi bilo nobene pripombe. Vsaj polovica na tej strani smo gor rastli v jugi in se naučili srbohrvaško in nam razumevanje ne dela težav. Lep dan

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

1. okt 2006 8:01

Meni se zdi pripeti link zelo v redu. Ne da je gor priprava ozimnica, še kaj drugega se najde, za vsakega nekaj. t-baby, če bi jaz pisala po moje, kako govorim, bi ti tudi rabila prevajalca, zato pa se trudim in upam, da mi tudi več ali manj uspeva pisati v jeziku, ki ga večina razume. Pa daj še ti prosim, ker mi z našega konca bolj slabo "zastopimo" to tvoje pisanje. Pa brez zamere. Kyara

juhica101  

član od: 28.10.2003

sporočila: 814

1. okt 2006 18:10

Ma ja, če so sitni, so pač sitni. Vsem pač ne moreš ustreči, to se boš t-baby tudi enkrat naučila. Veseli me pa, da je vsaj komu nekoliko všeč. Pa LP juhica

juhica101  

član od: 28.10.2003

sporočila: 814

1. okt 2006 18:49

Tu pa jezik najbrž ne bo problem http://www.fe.uni-lj.si/zdravje/hrana/shranjeva Imela sem čas in sem malo iskala stvari, ki me zanimajo. Jutri me čaka po vsej verjetnosti grozdni sirup ali marmelada....Odvisno koliko želina bom še našla... Pa LP juhica

zima  

član od: 16.1.2004

sporočila: 574

2. okt 2006 7:23

Juhica, si se pa potrudila. Tale link je pa sploh super, čeprav tudi prvemu ni manjkalo popolnoma nič. Hvala, meni bo sigurno prišlo kaj prav od tega. Veliko sončka vsem! ZIMA

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

2. okt 2006 15:55

juhica, hvala za oba linka! Veri

juhica101  

član od: 28.10.2003

sporočila: 814

2. okt 2006 16:48

Ni kaj.Ni kaj.. Če še najdem kaj, bom pa nalimala sem. Če kdo najde kaj uporabnega, pa tudi prosim.. Nisem kaj posebej gledala, ampak ali imamo na kulinarike, možnost dodajanja spletnih povezav, takih zanimivih in uporabnih. Al bi to blo treba Jerneja aktivirat? Pa veliko lepih spletnih strani LP juhica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti