Miss sveta 2006

vegeterianka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 282

tema odprta - 30. sep 2006 21:57 | ogledi: 2.492 | odgovori: 15

pozdravljeni

potrebujem en podatek , a je kdo gledal miss sveta ????" ...zanima me namreč kdo so bili tisti 4 moški, ki so peli na zadnje...namrec nisem sliša dobro ime skupine.....hvala za podatek v naprej...

lahko noč

vegeterianka

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

30. sep 2006 23:10

Oprosti, vegetarianka, na žalost ne vem. A da je že bilo tekmovanje? Katera je zmagala? In naša? Meni je Iris full všeč! jasna

vegeterianka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 282

1. okt 2006 0:45

escada niso bili oni...DIVO II poznam saj imam CD njihove....to skupino fantov, ki so pa peli sedaj na prireditvi miss sveta pa ne poznam in imajo čudovit glas....mislila sem da so mogoče the ten tenors samo slišala sem samo črko R skupine nisem pa 100 % ...tista ki mi bo povedala ta podatek katera skupina je pela ji bom zelo hvaležna....lahko noč vegeterianka

vegeterianka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 282

1. okt 2006 11:28

hvala hvala hvala .... lepo nedeljo se naprej vegeterianka

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

1. okt 2006 12:05

Vegetarijanka...sploh miss sveta nisem gledal...ampak sem sklepal ( očitno napačno ;) ) da so IL Divo...ker so pa svetovni... Ja sem pa potem gledal ponovitev in videl da so bili Westlife ( svaka jim čast - dobra pesem) Oprosti za zavajanje...;) escada

Klea  

član od: 16.6.2006

sporočila: 495

1. okt 2006 13:06

Jah, ampak očitno "neznanemu" avtorju članka rtvslo.si Westlife niso najbolj všeč. Očitno je to en tak/šna s predsodki proti boy-bandom. Dečki so čisto OK, res jih ne bi blo treba vključit pod kategorijo črna pika prireditve. Jaz res ne vem koga bi človek rad slišali na takšni prireditvi? Klea

vegeterianka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 282

1. okt 2006 13:31

escada ni panike ...sedaj saj vem katera skupina je in že veselo poslušam njihove pesmi...priznam da DIVO II so pa glasbeno dobro podkovani in kakšen glas imajo .... no jaz spadam v tisto skupino ki imam zelo rada tenoriste kot so divo, baldi, pavarotti, ... itd itd....imam namreč raznovrstni okus glasbe in ponavadi poslušam tudi take izvajalce, ki v Sloveniji še slišali nismo ali pa jih sploh ne vrtijo po Tv.... Klea : meni pesem bila čudovita, ki so jo peli na prireditvi ( dobesedno sem skoraj padla v TV in jih poslušala z veseljem ) ...res da miss nisem gledala v celoti malo sem skakala in sreča ravno ujela te pevce...in tudi prebrala sem članek na RTV tudi jaz ne razumem take kritike ...sploh da je skupina pozabljena...če bi bila pozabljena sploh ne bi pela na taki prireditvi, ki je zelo na visokem nivoju P.S. kako se vam pa je zdela miss sveta letos? meni osebno moram priznati da mi letos pa kandidatka sploh ni bila všeč, všeč mi je bila črnka, ki pa na žalost ne vem iz katere države je, ker sem res prireditev dobesedno vsake toliko časa lovila .....zanimal me je dejansko samo konec lepo nedeljo vsem ....... vegeterianka

Tamči  

član od: 10.4.2006

sporočila: 203

1. okt 2006 13:37

Prireditve sicer nisem spremljala, moram pa reči, da mi je Čehica simpatična, čeprav mi je pa res dobra mačka Hrvatica. Nekaj specialno posebnega je! Pa tile njeni kratki seksi lasje.... Me pa te prireditve ne ganejo, ker je vse skupaj v luft spuščen denar. Tamči

rolada  

član od: 4.8.2006

sporočila: 287

1. okt 2006 17:48

a je blo to po tv? rolada

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti