Vegetarijanstvo

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

24. okt 2002 9:07

E-je imamo samo v Evropi, drugod se na embalazo napise sestavina. Niso nobena skrivnost, tako da ce te zanima brez tezav dobis te podatke. Ravno toliko bi vedel o substanci ce ti ves njeno polno ime, vcasih celo manj. Ko trdis da so vsi dodatki zivalskega izvora, imas za to kaksen dokaz? Ali pa je to samo tvoje prepricanje? Ker se motis. Ne vem iz katere zivali bi lahko izolirali klorofil, ves ti? Tudi ta je namrec aditiv. LP, R.

hetero  

član od: 3.10.2001

sporočila: 273

24. okt 2002 12:29

tega pa nisem napisal, da so VSI......napisal sem, da jih je VELIKO...pa daj preberi enkrat v redu, kar kdo napiše... seveda niso...npr. sojin lecitin že ni itd......pa saj se ne mislim prepirat s teboj.... Herman Teron

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

24. okt 2002 13:08

Tudi jaz se nimam namena prepirat in zal mi je ce si dobil tak obcutek. Bil je le odgovor na tvoj post, ki ga citiram: ".....vprašanje je bilo, ali so vsi ti dodatki morda živalskega izvora in jaz sem povedal DA SO in dodal, da so seveda tudi sicer škodljivi, kar je resnica...." LP, R.

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

22. mar 2006 23:12

Upam, da je tale HETERO izginil s foruma, ker opažam, da se samo prepira. Kul slo je drugače pacifističen forum. In zelo mi je všeč. Ne paše v to temo, ampak saj v nobeno ne. Lep pozdrav! jasna

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

23. mar 2006 6:22

jasna1, a ti zmeraj počakaš 3- 4 leta preden se oglasiš na določeno temo, sem " firbčn " sam vprašam ? ežoj

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

23. mar 2006 8:26

Ežoj, tud ti si biu enkrat frišn, a se motm? Lp Dolores

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

23. mar 2006 8:36

jaz pa upam, da Hetero ni izginil s tega foruma....naučimo se vendar sprejemati tudi ljudi, ki razmišljajo malo drugaeč....morda se še sami kdaj kaj naučimo. Če vedno "plavamo" s podobno mislečimi, si ne damo priložnosti, da se spremenimo, da odkrijemo nova obzorja. Vsakemu prisluhnimo, premeljemo v sebi, sprejmimo, kar lahko sprejmemo, ostalo izpustimo. Morda čez čas lahko sprejmemo še kaj več. Pa ne vzeti to, da nekomu sledimo, ga kopiramo ali celo rečemo, da ima prav...želim le to, da si ne vzeti priložnosti naučiti se nekaj novega. Upam. da nisem koga užalila....

Lipa  

član od: 28.7.2003

sporočila: 243

23. mar 2006 19:59

Tortica, kako si to lepo napisala! lipa

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

23. mar 2006 22:45

Tortica, s tvojega stališča nisem nikoli gledala na to. Seveda imaš prav. Ker sem bolj nova (da boš vedel, zakaj imam "dolgo lajtngo" - ežoj!), sem pač malo firbcala po forumu. In sem opazila, da se rad krega in postavlja. To je moje mnenje in moj občutek. Mogoče tega tudi ne bi smela napisat, ampak saj pravim...sem bolj nova. Se še učim. Pozdrav!! jasna

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

24. mar 2006 7:00

Jasna 1! Če je to tvoj občutek in tvoje mnenje je že prav, da si to napisala. nihče ti tega ne more zameriti, ali ti očitati... ja se pa vsi nenehno učimo...tudi jaz..brez skrbi! lep dan!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti