Paint roller (za pleskanje)

neznan uporabnik

tema odprta - 26. sep 2006 22:05 | ogledi: 7.067 | odgovori: 4

Na televiziji gledam reklamo za pleskarski pripomoček"PAINT ROLLER", baje se da dobro pleskati stene brez packanja in kapljanja. Nameravmo malo osvežiti stene, pa me zanima, ali ima katera to stvar že doma, še bolj pa me zanima ali je res uporabno in sploh "ah" in "oh"..

Lp, Zoja

zoja1

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

26. sep 2006 22:21

V reviji VIP (revija za potrošnike) sem brala, da pripomoček res ne packa in curlja, a pušča črte. lp, kobra 1

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

27. sep 2006 8:08

MI imamo to zadevo, pa nam je žal, da smo jo kupili.Če je barva za pleskanje bolj gosta se sploh ne da lepo belit, po vogalih moraš obvezno z valjčkom pobelit, ker s tem ne prideš zraven, pa še prepočasi gre vse skupaj. Moža so zelo bolele roke, tako je moral pritiskat, da se je kaj poznalo, da je potem vzel navadni valjček in z njim pobelil stanovanje. Mogoče imajo drugi boljše izkušnje z njim. Če jih imajo upam, da se bodo oglasili in povedali, kaj smo narobe delali. LP! fakin712

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8697

27. sep 2006 8:45

Moj mož je "pravi štručko" glede pleskanja. Pred leti je poskusil tudi z enim takim pripomočkom. Pravi, ne in ne... Najboljši je še vedno dober bombažni "maček", že nekajkrat uporabljen, ampak, vsakokrat po pleskanju, dobro opran. Pozdravček!

Scorpy  

član od: 3.2.2006

sporočila: 335

27. sep 2006 10:02

ja, tudi jaz imam to izkušnjo, da je z njim izjemno težko delat - te bolijo roke, pa tudi nič lepše ne pobarva od navadnega valjčka. Scorpy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti