Slabost

tasyka  

član od: 16.4.2005

sporočila: 120

27. sep 2006 12:07

Hvala za vse nasvete. Včeraj sem šla zgodaj spat in sem spala dobrih 12 ur. Zjutraj je bilo že boljše, sem pojedla normalen zajtrk. SIcer me je bilo malce slabo, a vsekakor manj kot prejšnja 2 dneva. Imam pa nenavadne želje kar se hrane tiče, mi paše pica (ki jo drugače ne jem skoraj nikoli). Vendar se bom potrudila in pojedla kakšno lahko zelenjavno kosilo, si skuhala čaj in upala na najboljše. Drugače sem iz Gorenjske, Kranj. Hvala, tasyka

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

27. sep 2006 12:23

Hja, ravno skrivala se nisem, sem pa bolj redko prišla na vrsto za računalnikom. Počitnice so bile, sinu se je pa mašina sesula že čisto na začetku... Tako je ta čas "živel" na mojem. Zdaj je pa v šoli Priznam, da sem vas strašno pogrešala, zlasti vašo dobro voljo in dobrohotnost, in da sem prav prijetno presenečena, koliko novih imen se je pojavilo v tem času na kulslo! Pozdravček vsem! Vrana

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

27. sep 2006 13:08

Jaz sem imela eno tako izkušnjo nekaj let nazaj. Zvečer sem jedla ajvar v malo večjih količinah. Kar samega, z žlico. Ob treh zjutraj me je prebudila slabost. Na žalost niti do wc-ja nisem prišla. Lahko si predstavljate, kako je to izgledalo. Skratka ostanek noči sem preživela ob čiščenju in wc-ju. Sem bila pa potem še dva dni čisto "zmahana". Nobene hrane, razen jabolčnega kompota, tudi videti nisem mogla. Ajvarja pa nisem jedla kako leto. Je bil . Julija

_pikica_  

član od: 1.9.2006

sporočila: 208

27. sep 2006 14:05

ola tasyka,tud jaz sem iz kranjapriporočam ti da greš h zdravniku pa je ja saj to se vsakemu gdaj zgodi da bruha zaradi hrane.........jaz sem nazadnje zaradi domačega kropmpirja,vbistvu cela družina.zanimivo pa je da ko smo ga jedli čez en teden takrat pa nihče ni bruhal.pomaga pa kokakola,ni važna količina lp

Asja  

član od: 23.10.2002

sporočila: 515

27. sep 2006 14:21

Hmmm, kaj pa če je "trebušna gripa", ki traja 9 mesecev? . Glede na to, da ti paše hrana, ki jo drugače ne ješ... . Samo ugibam Lp, Asja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

27. sep 2006 14:52

Če ne bo naslednji teden nobenih težav, pozabi na tole epizodo (se je pač zgodilo, vsak kdaj kaj zbruha - je bilo že treba), ker je z zdravjem vse v redu. Če pa bo počutje v naslednjem tednu malo čudno nihallo, ti ni druge, kot da greš na pregled. Vendelina jr.

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

28. sep 2006 3:43

Asja je napisal/a:
Hmmm, kaj pa če je "trebušna gripa", ki traja 9 mesecev? . Glede na to, da ti paše hrana, ki jo drugače ne ješ... . Samo ugibam Lp, Asja
Asja, odkar je bila tema odprta razmišljam o tem Lep dan in veliko se smejte

nenika14  

član od: 31.7.2006

sporočila: 87

28. sep 2006 7:53

Ko ste ravno o cocacoli govorile. V osnovni šoli smo pri fiziki naredili poizkus. V tri jogurtove lončke smo nalili fanto, cocacolo in cocto (v vsakega svojo pijačo) in čez noč notri namočili košček prešane šunke. Drug dan je bila v cocacoli precej razžrta rezinica, v fanti malo manj, cocta pa je naredila še najmanj škode. Tako da bo vsaj malo že držalo, kar je napisala jasna1. Pa s tem nočem sedaj reči, da je cocacola strup in je ne piti, tudi meni prav zapaše po kaki mastni hrani (odojek ipd.), ko ti lepo jezik spuca. Pa pri driski tudi pomaga kak kozarček. Drugače pa zadnje čase tudi zdravniki pravijo, da če imaš drisko, pač ješ tisto, kar ti zadiši, ker če ti je slabo, ti itak ne paše jesti ne vem kaj. No, upam, da si se že pozdravila. Naj bo vsak naš dan s soncem obsijan

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti