Slikovni forum

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

20. dec 2001 15:04

Pa sem rekla da ne bom več odgovarjala na take klobasarije - pa me je pri prebiranju tele prešinila še ena "briljantna" ideja. Dragi Jernej - naredite še en forum samo za cirkusante in poceni zabavljače, kamor bodo lahko pisali vsi, ki nam šarijo po kulinaričnem forumu, pa jih zanima samo samopromocija, provociranje, izbruhi malce bolanega humorja, pa še kaj in nimajo s hrano nobene zveze (no nekateri z njenim prebavljanjem). Našli in zadovoljili se bodo vsi tisti, ki jih poceni namigovanje na "erotiko" vzdrami in razburi - evo pa naj si naredijo še slikovni forum in naj se gledajo. Samo ne vem zakaj morajo ravno na KulSlo to početi. Pa saj mi ostali bi radi samo dobro kuhali in kaj pametnega izvedeli. Morda bo kdo rekel - pa ne beri! Pa zakaj ne bi smela brati in odgovoriti, če si že vsak vzame pravico, da piše kar hoče. Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

20. dec 2001 15:16

Morda... Trenutno ne morem odpirati novih forumov, ker ta opcija sploh še ni narejena Samo po mojem ne bo noben pisal v tisti forum, ko je tukaj bolj zabavno... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

20. dec 2001 15:24

Jernej! It was a joke!, pa čeprav bi morda veljalo razmisliti. Kar se zadnje trditve tiče, imate pa tudi nedvomno prav. Že nekaj časa me ni bilo na forumu, in moram reči, da se danes prav zabavam. Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

20. dec 2001 15:38

No, vsaj to! Tudi zabava mora biti, samo ne na račun drugih! Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

helip  

član od: 28.9.2001

sporočila: 3

21. dec 2001 20:57

Pa še moj pogled na slikovni forum. Če bi že naj bila tule gor kakšna slika, bi bilo kvečjemu še sprejemljivo slikovno (fotografsko ) opremljanje objavljenih receptov. Lepo je videti kako bo izgledala jed po pripravi. Seveda je to le pobožna želja, ki je pač odvisna od raznoraznih dejavnikov. Če ni slik, jih pač ni ! Stran je tudi brez tega fantastična in predvsem KORISTNA za vse prave ljubitelje kulinarike. Pa lep praznični pozdrav ! Heli Podgoršek ( helip ) Heli Podgoršek

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

21. dec 2001 21:27

Heli, se strinjam! Res je žal opremljanje s slikami pri takšnem načinu, kot ga imamo (da člani pošiljajo svoje recepte) skoraj neizvedljivo. No, saj tudi ne želimo konkurirati tiskanim revijam z recepti. Tukaj pač ni slik, so pa prijazni ljudje, ki pomagajo in je več povratne informacije, kot v tiskanih medijih. Vsak medij ima svoje pluse in minuse. S tem ne rečem, da je slikanje receptov tehnično neizvedljivo, samo pri tem je toliko problemov, da se v tem trenutku sploh ne moremo začeti spopadati z njimi. Morda pridejo tudi slike, saj ste videli, koliko je novega v enem letu, ampak najprej bomo izgradili nadstandardni članski paket, ki bo zahteval kar precej dela. Ko ga bomo vključili, mora biti kar nekaj v ponudbi, da se bo kdo odločil zanj, predvem mora biti pa vse testirano, da dobro deluje. Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

27. dec 2001 11:17

Kuharji in kuharice, fantje in dekleta, namesto da bi zapisali kakšen koristen kuharski nasvet, se pregovarjate kdo ima prav in kdo ne! Mislim, da ima vsak pravico, da se ali pokaže ali pa tudi ne! Torej, če bo kdaj kulinarika plačljiva, in s tem stroški vsaj delno plačani, imejte svoje slike na ogled, mogoče bodo pa potem tudi podeljevali nagrade za najbolj izvirno kulinarično sliko!!! Za tiste pa, ki si niso všeč ali pa imajo pač radi svojo zasebnost, narišite "hecno" slikico samega sebe, pa boste razpoznavni na ta način! Dokler pa tega ni, ste razpoznavni samo po svojih komentarjih in ti moram reči niso ravno prijetni! Pa brez zamere! Želim vam srečno v novem letu, Oblikovalcem kulinarike pa želim še veliko dobrih prispevkov! Maruša Sporočilo je spremenil(a) Mama Marusa dne 27. dec 2001 11:19:20 Sporočilo je spremenil(a) Mama Marusa dne 27. dec 2001 11:25:14

neznan uporabnik

8. jan 2002 13:58

Zdravo ! Prav želim si, da bi lahko predstavil svoj zbirko fotografij, kjer hranim zanimive primerke užitne gozdne in travniške zelenjave bogate z beljakovinami. Zelo primerno za protiutež sodobnim modnim nadomestkom raznovrstnih mesnin. Imam tudi opise in recepte. Zdravo ! florjan nahtigal

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti