Miška za brušenje nožov

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

25. sep 2006 21:40

Glede oglaševanja so pa pravila zdaj jasno postavljena: OGLAŠEVANJE je propagiranje svojih storitev, uslug ali predmetov za prodajo preko tega foruma z namenom sebi ali svojim omogočiti materialno korist. Informiranje torej ni enako oglaševanju. Smo se pa zjutraj res zmotili in po pomoti zaprli eno temo, ki je zgolj informirala, ne oglaševala. Napako sem popravil. Seveda med informiranje ne sodi, da nekdo pove, kako pa njegov stric dobre kolačke dela na tel. št xy. Žal je s tem težava, ker se nekateri včlanjajo zato, da namesto informirajo prikrito oglašujejo izdelke, ki jih prodaja njihov prijatelj ali bližnji. Takšne sive teme pač presodimo na kraju samem in se odločimo. Je pa jasno, da je na tem forumu veliko preveč obiskovalcev, da bi lahko ustregli vsem. In z mojim valjarjem se nikoli ne bodo vsi strinjali. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

26. sep 2006 9:45

No, tudi jaz ne bom več odgovarjala, ker res nikamor ne pelje. Jaz sem povedala, od teme Borovnic naprej... Od prodajalk se je začelo še vse kaj drugega, ampak to sam veš. In tudi to, kaj ti je šlo v nos. meni je zdaj vse jasno, ko sem sestavila zgodbico. Čeprav so nekateri oddajali sobe na tej strani in prodajali milijon stvari, za katere še vedel nisi... Ker pa mene malce bolje poznaš, si spremljal moje pisanje, si ga zapomnil in udaril nazaj. Veš, zadeva je taka, da si mnogi niso toliko zapomnili, kot si si ti. Ker ti je bilo v interesu. Pa tudi dokazala bi ti lahko, da vse tvoje trditve niso resnične. Se tudi meni ne da citirat iz starih tem. Za ZS ti pa tudi ne mislim odgovarjati. Prav tako bi ti mene lahko preko ZS vprašaš kaj tako osebnega, kot si spraševal. In me obsodiš, da sem snob in ne vem kaj še vse. Se mi ne zdi taktno, samo to...

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

26. sep 2006 9:55

Lepo da si sestavila zgodbico. A ni fino biti anonimen? Potem lahko vse napišeš, jaz ti pa ne morem nič napisati, da ne izdam tvoje identitete. Res priročno. Kaj je kdo prodajal, ne vem, kar sem videl, sem ukrepal, nekajkrat tudi prepozno. Obnašaš se pa kot da dobivaš provizijo ali od prodaje ali pa od tega, da tukaj čim več napišeš. Energije, da pisariš kot užaljena kokoška (oprosti izrazu) pa ne zmanjka vsaj od pon. do petka, kajne? Čez vikend pa sestro pokličeš na pomoč? Ampak nikakor mi ne deluješ, da potrebuješ kakšno "pomoč". A odprem družinskega pluskota? In dekle, res ne misli, da mi je mar, kakšno plačo imaš. Malo se previsoko ceniš. Razhajava se na eni točki. Tebi je glavno delo očitno tukaj pisariti o užaljenosti, jaz moram pa delati kaj drugega. Zato... adijo! Ostali se pa lahko počasi vrnete na brušenje nožev, ok? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

26. sep 2006 11:21

Ej,ej,ej!!! Tale miška že kar malo preveč brusi nože Ena misel za strpnejši dan : " Graja bolj škodi tistemu, ki graja, kot koristi tistemu, ki je grajan." Radi se imejte z malo več spoštovanja drug do drugega in končno, da lahko dva človeka gledata na isto stvar zelo različno. Zunaj je sonce in ne kvarite si tega čudovitrega dne kobra 1 Sporočilo je spremenil(a) kobra 1 dne 26. sep 2006 12:09:20

stara  

član od: 12.10.2005

sporočila: 380

26. sep 2006 11:24

Ja, bom kar jaz nadaljevala z miško za brušenje nožev - super zadeva in noži lepo režejo. stara

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

26. sep 2006 11:44

Jaz imam tudi takšno miško. Je lepe oranžne barve in lepo nabrusi nože. Ognjič

smrketa  

član od: 21.3.2005

sporočila: 261

26. sep 2006 11:49

Kaj pa sploh je to, ta miška, kako izgleda? smrketa

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

26. sep 2006 11:51

Ognjič, oranžne, kot OGNJIČ? Miška res lepo nabrusi nože. Sama je nimam ravno TW, imam pa eno podobno. Atina

JAMONI  

član od: 10.8.2005

sporočila: 112

26. sep 2006 11:56

Miška se ji reče, ker izgleda kot miška za računalnik (zaprta). Potem se odpre. Na sredini štrli gor varovalo, da se ne urežete, ko brusite. Levi del držite, na desni pa sta dva brusna kamna. Najprej vlečete rezilo po notranjem (za grobo brušenje), potem pa še po zunanjem (fino brušenje). Ne rabite nič fino pritiskati, ker sta brusa noter dana postrani in ko rezilo date noter, ga brus zagrabi. So rekli (moškim): "Delajte z njo kot z žensko:" To pomeni, nežno. Jaz pravim, da je to stvar za žensko neodvisnost, ker imate miško v predalu in ko rabite, nabrusite brez potrebnih veščin. Enostavno! JAMONI

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

26. sep 2006 12:35

bravo Jamoni, točno tako se z njo dela , kot z nedolžnim fantom....nežno in počasi, haha Jaz imam tako miško že precej dolgo, beri več let, in do sedaj mi dobro služi. Zato priporočam, ne glede na firmo, da kdor jo rabi, naj si jo kupi. Pa lep sončen dan vsem skupaj. Kyara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Anemiilat
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti