Miška za brušenje nožov

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

25. sep 2006 14:39

Pa saj so že vsi na forumu paranoični. Ste opazile, koliko nas/vas piše s stavkom, pa ne bit hudi name? Pa ne me narobe razumet? Pa ne da oglašujem kaj? Pa ne vem... če se lahko to pove...? Ker je toliko nestrpnosti tukaj. Samo zato... Zakaj bi se nekdo moral zagovarjati, če pove svoje mnenje? Saj je forum odprt, torej za vse, za vsa mnenja... Veš nas je različnih, več izvemo in se naučimo. In kolikokrat so obiskovalci opozorili urednika, da gre za komercialno odprto temo, pa ni trznil? Morda pa je imel/dobil kaj zdraven, kar pa že diši po korupciji... Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 25. sep 2006 14:42:19

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

25. sep 2006 14:44

Lidka, Jernej je že dostikrat povedal, da je tu on šef in on ima valjar v roki. Lp Dolores

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

25. sep 2006 14:51

Postavite se v njegovo kožo!Kaj bi naredili, da bi bil volk sit in koza cela? Nas pa je tukaj: 100 ljudi, 100 čudi...... lp Nena Nena-morje

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

25. sep 2006 15:23

Pol naj pa postavi enaka pravila za vse. Enostavno. In ja, valjar. Zadnjič je mene spraševal na FORUMU; koliko zaslužim, in da imam preveliko plačo, pa še par stvari je natrosil, ki nobenega nič ne brigajo. Res, TAKTNO od urednika. On je pač naša matica, ki nas nadzoruje in ne posega v nas. Razen, če so pogovori žaljivi, zbujajo nestrpnost. Samo se je začel vtikat, ker sem jaz nekaj napisala, ker mu grem na živce. Konec koncev je stran njegova. In res je, lahko jo zapustim, dokler pa plačujem Pluskota...

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

25. sep 2006 15:27

Oh dej no, Lidka, sej ni tko hudo mislu. Ampak šef je kljub temu šef. Vsi ga imamo in komu si tudi ti šef, pa ti je tudi všeč, če obvelja tvoja, a ne? Lp, in radi se imejte! Dolores Sporočilo je spremenil(a) Dolores dne 26. sep 2006 09:53:16

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

25. sep 2006 15:33

Nič mi ni všeč, ker s tem nisem obremenjena. Se pa zadnje čase dogaja nekaj čudnega tu na teh straneh, samo to sem hotela povedat. Pa mi je vseeno, če se strinjaš ali ne...

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

25. sep 2006 16:30

Opa,ob tem branju, sem ugotovila, da nisem edina, ki slabo bere. Lidka, ja prav imaš, da nas je strah, tako, da ne ločimo več kaj je in kaj ni reklama, vendar za to se moramo zahvaliti članu kulinarike Boorisu, ne pa Jerneju. To, pa da si na Jerneja užaljena je tako: Kdor išče najde, malo si osveži spomin, pa preberi si še enkrat tvoje poste, pa boš morda ugotovila, da tudi ti si veliko upaš. Ja, tudi jaz, vendar ne morem več biti tiho. Lidka, pa brez zamere. lp Anamarija

ursa40  

član od: 28.4.2005

sporočila: 610

25. sep 2006 18:35

Punce ,mislim da vse me vemo kaj je reklama in kaj ni. Radi in lepo se imejte ursa40

špelca marelca  

član od: 31.7.2006

sporočila: 87

25. sep 2006 18:48

Ja pa kaj bomo zdaj spet kar čakali drug na drugega kaj bo kdo napisal? Pa dajte no, bodite malo bolj resni, tako se še mali otroci ne obnašajo.

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

25. sep 2006 20:34

lidka je napisal/a:
Pol naj pa postavi enaka pravila za vse. Enostavno. In ja, valjar. Zadnjič je mene spraševal na FORUMU; koliko zaslužim, in da imam preveliko plačo, pa še par stvari je natrosil, ki nobenega nič ne brigajo. Res, TAKTNO od urednika. On je pač naša matica, ki nas nadzoruje in ne posega v nas. Razen, če so pogovori žaljivi, zbujajo nestrpnost. Samo se je začel vtikat, ker sem jaz nekaj napisala, ker mu grem na živce. Konec koncev je stran njegova. In res je, lahko jo zapustim, dokler pa plačujem Pluskota...
Joj Lidka. Včasih si še kaj povedala v zvezi s kulinriko.... Za bolj grobe besede je pa potem tvoja sestra, ki se je (če je sploh ona) včlanila le zato, da kriči na forumovce. Vabim te, da mi CITIRAŠ TEMO ali PISMO (najbolje na ZS), v kateri sem napisal, da imaš preveliko plačo???!!! Kako naj bi pa to napisal, saj nimam evidence tvoje plače. Imaš ti prej evidenco moje. Podkupinino pobiram?! Od koga pa? Edino kar me je pri tebi motilo, pa ne kot urednika, ampak kot človeka, je bilo tvoje neprestano hvalisanje s tem, kako si lahko vsak vse privošči, če le malo zna z denarjem. Srce trgaš z izjavami (lahko ti najdem tudi temo, kjer si to napisala) da gradite hišo in ne bo za konkreten dopust, zato boste šli samo v Grčijo in podobnimi. Napisal sem, ne kot urednik, da so to malo čudne izjave, bo kdo še mislil, da se odpove boljšemu avtu pa si kupi hektar gozda (po tvoje si ga lahko privošči vsak). In hišo si lahko gradi vsak. Prav gotovo, na tak način, da ti drugi kupijo parcelo in tako naprej, seveda. In vsak študent si lahko privošči Locitane, seveda če da nekaj na kvalitetno kozmetiko. Napisal sem, da so tukaj tudi študenti, ki nimajo si služijo kruh za plačevanje študentskega doma, kje je potem Loccitane. Samo študenti so različni. Eni imajo svoje firme, drugi pa delajo v menzi, tretji so večni študenti itd. Ne posplošuj vsega! Na take tvoje izjave sem dajal replike. A nikoli ti nisem nič izbrisal? Zakaj bi ti, povedala si svoje mnenje, jaz pa svojega. Je pa iz tvojih pisem razvidno, kaj te je razkurilo. Očitno naveza s prodajalkami. In odkar sem zaklenil prodajalce, ti ves čas pljuvaš po tem forumu. Iz tega sklepam, da se je v vseh mesecih precej prodalo in smo z izbrisom res pohodili nekaj žuljev. Tudi naša krivda, ker tega nismo naredili prej. Se ne bo ponovilo. Vse ostalo, kar mi še imam povedati, bom odgovarjal izključno na ZS, ker to je že ena peta tema, ki nima veze z naslovom. Očitno imaš čas se razburjati (upam, da te nisem spet užalil), ampak jaz ga nimam, zato ne zameri, če ne bom več odgovarjal. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti