Maškare

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

tema odprta - 23. sep 2006 17:09 | ogledi: 4.111 | odgovori: 6

Zvečer grem v maškare na prijateljevo ohcet pa ne vem v kaj naj se zrihtam . Ima kdo kakšen dober predlog?

ariella

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

23. sep 2006 19:35

Jaz sem bila ravno prejšnji teden na poroki. Najbolj mi je bila všeč, sicer stara fora, ampak še vedno zažge....ciganka in njen pijani mož cigan...ki sta hodila od mize in mize in fehtala in fehtala...če pa ni nihče nič dal..pa vsake tolk časa, kak piškot ali sadež ukradla. Bila je čisto enostavno oblečena - staro ruto na glavi, široko kiklo in eno pisano široko srajco..če je kaj strgano, še tolko bolje...pa košaro s sabo...naličena pa full preveč...zelo poudarjena rdeča lica in živo rdeča usta..kak črno pobarvan zob, da zgleda kot da je brez njega....luštno! Mož pa s črnim klobukom, črne hlače, belo staro srajco...tko..prbližn. Lp in uživajte! jessy6

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

26. feb 2007 10:51

Ker vem, da ste polni idej, vas sprašujem zelo nekulinarično. Kako bi se vi našemili v DARILO? Omejitve so sledeče. Časa za pripravo imamo zelo malo, maska ne sme zavzeti veliko prostora (1 avto, 4 ljudje, smučarska oprema, osebna prtljaga), tudi za samo šemljenje nimamo veliko časa. Gre za neko presenečenje. Kaj bi vi še dodali veliki mašni? mimika

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

26. feb 2007 19:33

Izberi si eno barvo, v kateri bi vse skupaj bilo. Potem prebarvaj veliko kartonasto škatlo s to barvo ali pa jo polepi recimo s krep papirjem. V dnu izreži luknjo za glavo, na stranicah pa odprtini za roke in potem škatlo "obleci". Nanjo lahko prilepiš tudi pentljo. Škatlo lahko lepo zloženo v miru prepelješ kamorkoli. V isti barvi si omisli spodaj puilover in žabe, lahko tudi čepico. Spodaj je ena slika, sicer za otroka, da bi si bolje predstavljala, meni je kar OK, pa enostavno: http://members.aol.com/pumpkinave/costumes/lego.gif Upam, da ti kaj pomaga in da se boš imela fino Katka

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

26. feb 2007 20:35

Bele žabice,bel pulover,bela rjuha.Rjuho zložimo na pol.Zašijemo obe strani ,vogale lahko zašiješ na okroglo.Spodaj naredimo 2 luknji za noge,ob strani-pred koncem-2 luknji za roke in malo čez ramena.Kar ostane naj bo rob okoli vratu in veliko rdečomašnjo.Kupi rdečo tekstilno barvo.Naredi žig iz krompirja v obliki srčka in vso belino potiskaj.Iz papirja ali blaga in palice narediš rože-v šopek.Make-up po želji,lasje v ogromno čopkov z mašnicami.Šopek držiš v roki in z pecljom lahko koga nasmodiš po riti,ali jih prepustiš nevesti. ena mš

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

26. feb 2007 21:58

haha, sem se nasmejala superca!

renata.zagmajster@kabelnet.net  

član od: 2.11.2006

sporočila: 133

26. feb 2007 22:32

Jaz in moje tri prijateljice smo bile pred kratkim na ohceti v maškarah.Vse štiri smo se zrihtale v ciganke (prinašajo srečo ženinu in nevesti).Zelo je blo luštno.Za darilo smo jim dale živo kokoš,zapakirano lepo v škatli,zraven pa še vrečo koruze. Naplesale smo se do mile volje,pa še smo morale ostati na večerji,celo poročno torto smo dočakale. renata.zagmajster@kabelnet.net

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti