Gorenjska za otroke

danca  

član od: 2.8.2002

sporočila: 257

tema odprta - 22. sep 2006 13:53 | ogledi: 2.642 | odgovori: 9

Jutri (kaže na lepo vreme) bomo s 3-letnim vnukom na Gorenjskem (Radovljica), potem pa bi ga radi peljali še am, kjer bi se zabaval (igrišče, mogoče kakšna kmetija, konji, karkoli). Imate kakšen nasvet?

Danca

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

22. sep 2006 14:13

Jahalni klub imas ob cesti, tik pred Bledom. Lahko ga peljete v Lesce, gledat avione na letalisce. Lahko se odpravite v blejski Vintgar, le da je kar nekaj hoje, na otroka pa je treba paziti zaradi vode in slapov. Je pa zelo lepo. Na Brezjah pa je super picerija za otroke, Moby Dick, ki ima krasna igrala za otroke pred picerijo. Ob cesti (ne vem cisto tocno kje, mislim pa, da je to pri odcepu za Begunje) je farma nojev. Lahko mu pokazeta najvecjega ptica med ptici, mogoce se kaksno jajce kupite, ki si ga lahko ocvrete. Malo pobrskaj po spletu in malo poklici, zdi pa se mi, da bi mu bilo zelo zanimivo. Zelo lepa kmetija pa je sicer kar nekaj kilometrov od Radovljice, na koncu doline Radovne (iz blejske strani), kjer imajo v senci cudovitih starih lip klopce, strezejo kosila, imajo pa tudi konje. Ce se ne motim tudi ponije. Prisrcen dan zelim! fresh

danca  

član od: 2.8.2002

sporočila: 257

22. sep 2006 14:19

Fresh, najlepša hvala. Na spletu težko najdeš na hitro kaj primernega (ali pa jaz nisem preveč spretna pri tem), na KULSLO pa vedno dobiš dobre informacije! Danca

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

22. sep 2006 14:34

evo, sem ti jaz malo pobrskala. Picerija Moby Dick, tel 04 530 95 95, imajo pa tudi spletno stran, kjer lahko pogledas, kaksna super igrala imajo (celo ladjo!)- www.mobydick.si Farma nojev je v Podvinu, lahko pa poklices v Vrtnarijo Reš, Mošnje 2a, Radovljica 04/350 90 40. ne vem, ali je to ista farma, mislim pa, da je. Kmetija v Radovni se imenuje PSNAK, 04/ 350 90 40, tukaj pa je se povezava, kjer je tudi zemljevid in malo podrobnejsi opis. http://triglav-slovenia.com/psnak.html za jahanje pa poglej www.bled.si (na levi strani pise jahanje, klikni in dobila bos stevilke, na katere lahko poklices). http://www.alc-lesce.si/ Tukaj pa je se letalisce Lesce (mogoce se pa za panoramski polet do Bleda odlocite) Pa se enkrat- imejte se lepo! fresh Sporočilo je spremenil(a) fresh dne 22. sep 2006 14:41:06

danca  

član od: 2.8.2002

sporočila: 257

22. sep 2006 15:24

Fresh, enostavno zlata si! Danca

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

22. sep 2006 21:35

Čao, ja, za kosilo definitivno Moby Dick. Super igrala! Lep pozdravček, S.

val  

član od: 7.3.2006

sporočila: 665

22. sep 2006 22:44

Pa če bi radi ogromne pice ,so menda največje v Sloveniji pri Marjanci v Srednji vasi(Bohinj) Ena mala nasiti dva človeka ,pa še lačna morata bit! lep dan! val

danca  

član od: 2.8.2002

sporočila: 257

25. sep 2006 9:38

Se spodobi, da poročam: navdušen je bil nad letali in padalci na letališču Lesce, kravami in noji, ki smo jih videli ob poti blizu letališča (v Podvinu ni več nojev), škratki in zmaji (si jih je izmislil) v gradu Kamen pri Begunjah, najbolj pa nad igriščem, predvsem trampolinom, pri gostišču Moby Dick na Brezjah. Pospravil je tudi velik kos pice v prijetnem gostišču s prijaznim osebjem. Potem pa utrujen zaspal. Danca

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

25. sep 2006 10:41

Kako lahko reces, da si je izmislil skrate in zmaje?! Otoroske oci vidijo veliko vec kot nase! Pa se ti naslednjic bolj pozorno poglej in bos zagotovo videla kaksnega lepega, prijaznega, zelenega zmaja! Lepo, da si javila, kako je bilo! In seveda sem vesela, da je bil dan tak, da je na koncu vas korenjak utrujen in zadovoljen zaspal in sanjal o svojih novih prijateljih skratih! fresh

danca  

član od: 2.8.2002

sporočila: 257

25. sep 2006 11:24

Joj, Fresh, kako prav imaš! Škratki so se mi tokrat res skrili, zelenega zmaja sem pa že videla, je gledal skozi zgornje okno. Danca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti