Pogostitev prijateljev ki pomagajo pri gradnji

biba  

član od: 26.10.2004

sporočila: 542

21. sep 2006 11:46

No pri meni so pa delavci ravno zaključili jedli pa so: za malico: - ocvrta hrenovka, srbska solata, kruh pa puding - narezek, kruh, piškoti -kuhana domača napol prekajena klobasa, kruh, tortica -ocvrti sir za kosilo:-golaž s polento, palačinke -segedin golaž, krompir v kosih, tortica - polnjene paprike, pire krompir, jabolčni zavitek. niso imeli pripomb...ne da je dobro, ne da je slabo... biba

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

21. sep 2006 13:13

Ali ni bila pred dvema mesecema ena skrajno podobna tema - sem pozabila, kdo je vprašal, s tem, da je bilo tam tudi podvprašanje, kaj narediti, ker je bila lokacija brez elektrike in plina daleč in je bilo treba že pripeljati hrano na lokacijo? Morda bi veljalo pogledati na arhiv tem: Vendelina jr.

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

21. sep 2006 19:39

mamamia je že odgovorila. Na gorenjskem je ajmoht obara. Raznorazna. Mesna, zelenjavna ali gobova. To je taka bolj "močna" gobova juha. Pred časom sem že napisala recept moje mame. mimika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti