Pecivo okusa kot kinder jajčka

cuki  

član od: 29.8.2006

sporočila: 21

tema odprta - 20. sep 2006 13:49 | ogledi: 4.980 | odgovori: 5

Pozdravlejni,

zanima me, če je že kdo kej in kdaj zasledil kakšen recept, ki bi imel okus kot kinder jajčki?

otroci in tudi jaz smo nori na ta oskus pa sem se spomnila, da bi malo povprašala.

hvala

cuki

cuki  

član od: 29.8.2006

sporočila: 21

20. sep 2006 15:13

ja tole sem videla ja .sam verjetno je okus daleč od kinder kaj misliš? pa še čokoladenga preliva ni, ki je nepogrešljiv pri kinder :) hvala vseeno p.s. enkrat sem v italiji jedla res odličen odličen sladoled ki je imel resnično okus kot kinder jajčki škoda, da sem ga jedla samo enkrat......saj imajo drugje tudi ponaredke.ampak ti še zdaleč niso kot kinder ;) hvala cuki

_pikica_  

član od: 1.9.2006

sporočila: 208

20. sep 2006 16:38

hmm težko je tole-edin evrokrem ma dost tak okus poskusi narest kakšen običajen biskvit in nato še čokoladen preliv..... lp _pikica_

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

20. sep 2006 20:12

Če ne pa v smetano vmešaj stopljeno kinder čokolado, pa na bel biskvit, na vrh pa čokoladni preliv. Mogoče bi bilo pa o.k.? matilda

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti