Dobri stari časi...

ALENKA_D  

član od: 2.12.2002

sporočila: 153

20. sep 2006 11:31

Spomnila sem se na Pojočo travico, saj veste, tista punčka na koncu da "barabicam" travico, ki zapoje, če se poboljšajo. Od filmov sem se pa spomnila še na Superbabico. Pa da ne govorim o dobrih starih partizanskih filmih. lp Alenka

Scorpy  

član od: 3.2.2006

sporočila: 335

20. sep 2006 11:33

jooj, pa una.. ne vem kako je bil naslov.. samo nastopali so pa Tex, bajsi in kostko:) Scorpy

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

20. sep 2006 11:48

Na Slo1 vrtijo stare risanke (okoli 4h popoldan). Zadnjič sem videla He-man, pa neka češka ptica... Se spomnite dimnikarčka? Ki je non stop žvižgal, pa rožico je imel za klobukom? Atina

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

20. sep 2006 11:58

Bajsi, Tex in Kostko so iz risanke Supermedo. kaj pa Hrabri mišek iz polente? Loni Makaroni

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

20. sep 2006 12:20

ha ha ha, rozanec a je sploh še kaka risanka ostala ne pogledana? ene dva oggyja te čakata:) hvala za vse predloge, najbolj pa tisti ki me je spomnila na barbopapo, sem tajčala doma mojemu pa ni dojel...jupi...

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

20. sep 2006 12:32

Smrk,smrk,smrk...Čas pa teče...in med tem so moji otroci zrastli v odrasle "dece" ,jaz pa še vedno rada gledam risanke! Lep sončen dan vsem .... kobra 1

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

20. sep 2006 12:35

majamarko je napisal/a:
ha ha ha, rozanec a je sploh še kaka risanka ostala ne pogledana? ene dva oggyja te čakata:) hvala za vse predloge, najbolj pa tisti ki me je spomnila na barbopapo, sem tajčala doma mojemu pa ni dojel...jupi...
Majča sem do Oggyjev tudi sama prišla Barbo pa nikjer ne najdem, tako da računaj A ne kolko predlogov (zdej pa ni da ni, da bi mele probleme). Lep dan in veliko se smejte

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

20. sep 2006 12:43

ti meni mora samo marko spet odpret zadevo da mal pobrskam, bom lahko celo morje časa spet iskala... aja če pa boš imela kako fajn zadevo se pa priporočam... p

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

20. sep 2006 13:06

Punce (sploh ne vem, če se je našel kakšen fant med temi posti): če mene vprašate, se mi zdi današnji otroški program na TV Slo 10x bolj skrbno izbran kot v naših časih. Sicer se tudi meni stoži ob misli na Gustava, Ponča in Tora, ter Toma in Jerry-a, pa vendar te risanke niso najbolj didaktične in sem vesela, da jih moja otroka ne poznata. Danes takšnih skoraj ne najdeš več na naši televiziji. Tiste "tadobre" pa tako ali tako ponavljajo - Medvedek Uhaček, Fračji dol sem tudi zasledila, pa Krtka, palčka Davida... Pa tudi pri nas ne gledamo risank na Kanalu A ali pop tv-ju. PAč ne dovolim. Rečem, da te risanke niso kvalitetne in dejansko upoštevata moja navodila. Tudi, ko se pri dediju in babi prekršita, se prekrška zavedata! Res pa je, da bi morala biti bolj striktna in bi morali še manj gledati tv, pa včasih tako paše naštimat kakšen dvd, da imam pol ure mir... Sem pozabila napisat, da Barbapapo bi pa zares rada še enkrat videla!!! Ana Češnovar Sporočilo je spremenil(a) veverica dne 20. sep 2006 13:07:03

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti