Dobri stari časi...

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

20. sep 2006 9:45

pa Modri dirkač, najhitrejša kača na Zahodu... odkar spremljam Cartoon Network, se je tako skvaril zadnja leta da kar ni za verjet; ponudba na naših TV pa tud ni ne vem kaj a mogoče na nacionalki spet začenjajo vrtet ta stare risanke? LP Drejček

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

20. sep 2006 9:46

Pa poletje v školji 1 in 2, Čisto pravi gusar, Ne joči Peter, Pika nogavička, Ko zorijo jagode, Erazem in potepuh, Denis pokora ... Lp Dolores Sporočilo je spremenil(a) Dolores dne 20. sep 2006 09:47:12

Scorpy  

član od: 3.2.2006

sporočila: 335

20. sep 2006 9:50

sem čist padla v nostalgijo, sploh k vidim te slikice... smrkci in snorčki... jooj:) pa vse k ste jih našteli.. jaz dodajam še gasilca sama, pa He-mana se spomnim, čeprav ga nisem preveč marala gledat, ker sem pač bila punčka in sem bila bolj za princeske in medvedke:) današnje risanke mi niso všeč - sploh ne telebajski. A smrkce npr. sploh še kaj predvajajo? Scorpy

cherry  

član od: 5.6.2006

sporočila: 409

20. sep 2006 9:54

Kljukec: "In odpujsala sta domov." :) To je bilo na koncu vsake risanke. Smrkce sem zadnjič zasledila na neki nemški televiziji, za naše pa ne vem. Sem bolj redko pred TV, za moj okus ni kaj veliko stvari vrednih ogleda. cherry

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

20. sep 2006 10:06

Mi res nekoliko nostalgično gledamo na stare risanke, verjetno zato, ker nam prinesejo lepe spomine na otroštvo, ampak vseeno ne bi preveč šimfala novih. Moj dveletni sinko zelo rad gleda Traktor Tom, Nodija, Jajo in Pajo, Mali rdeči traktor in podobne. Sicer so res vse narejene po istih forah - naučijo kaj se sme in kaj ne, oziroma kako se pravilno obnašamo do drugih in podobno. Ker se mi je zdelo, da bi lahko gledal tudi kakšnega Tom in Jerrya, sem mu med ostale zamešala tudi to risanko. In sem tudi sama dobila občutek, da to zanj ni primerno, saj vsakič, ko je miš udarila mačka in obratno je mali rekel: "ojej". Zato sem tudi jaz začela malo bolj spoštovati te moderne risanke, ki so se mi zdele strašansko bedaste preden sem imela otroka (da ne govorim o telebajskih). Aja pa Krtka smo seveda kupili. Super za malčke. matilda

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

20. sep 2006 10:37

Joj, pa Cik Cak in potem je bilo treba iti spat. Pa je bilov seeno, ali sem bila stara 3i ali pa 12 let. Loni Makaroni

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

20. sep 2006 11:14

Me prav zanima, kako jasna1 prepreči otrokom, da njeni otroci gledajo risanke na PopTv-ju, A-kanalu in Cartoon Network-u...lepo prosim jasna1, z besedo na dan. rozanec, si mi pa obudila spomine...in dala vedet, da sem že stara jessy6

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

20. sep 2006 11:17

Oh, pa pozabila napisat še Bojana...s spomnite slikarja, ki je en, dva, tri znal narisat avto, sedel vanj in brrrrrrrrrrrrrrrrr ena mojih najljubših... Pa Gasilec Samo....Mammamiaaaa jessy6

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

20. sep 2006 11:18

Jaz sem pa najraje gledala risanke na hrvaški televiziji, kjer je bila sinhronizacija res enkratna! V spominu pa imam nekega volka, non stop je govoril "Kidam nalijevo" ali "nadesno", njegova "kletvica" je bila: "Tako mi mlijeka u prahu!" Tu smo se zelo narežali! Nisem vsega prebrala, kar ste napisale, bom si potem vzela čas. Je katera omenila Bojana? Ki je risal? (podobnosti s kulinaričnim so zgolj naključje ) Bom še pozneje kaj dopisala, grem malo pospravljat, dokler hči gleda Nodija Atina

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

20. sep 2006 11:18

Jessy6, sva usklajeni! Atina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti