Ko boš prišel, zmeraj prinesi mi rože....

neznan uporabnik

tema odprta - 17. sep 2006 10:53 | ogledi: 8.875 | odgovori: 6

Zelo rada bi dobila celotno besedilo pesmi "KO BOŠ PRIŠEL, ZMERAJ PRINESI MI ROŽE" in "TEČEJO, TEČEJO NITKE"

Če lahkko katera ima ti dve besedili, prosim, če jih lahko napiše.

Lp, Zoja

zoja1

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

17. sep 2006 17:34

Tudi prva ni taprava, majamarko ... Blanchy

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

17. sep 2006 18:21

ojoj, šele sedaj ko me je blanchy spomnila sem videla da sem kiksnila...jej jej, frfra maja, danes mi pa gre od rok kiksanje:) če najdem kaj pravega pa popravim napako, zaenkrat upam da opravičilo zadostuje:) p, m

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

18. sep 2006 7:23

Zoja najbolj enostave način je, da si lepo zavrtiš pesem, zraven pa veselo pišeš besedilo. Sicer boš morala parkrat ustavit in zvrtet nazaj ampak tako se boš obenem še naučila pesmi na pamet. Vsaj tako naredi moj mož, ko se uči kakšno novo pesem pa še zapomni si melodijo zraven. jade

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

18. sep 2006 8:21

Dobra ideja, jade, in preverjeno deluje. Sicer je pa na internetu morje besedil - takšnih in drugačnih - ampak teh dveh pa nikakor ne najdem. Blanchy

Lana1  

član od: 8.9.2006

sporočila: 38

3. dec 2006 11:01

Ko boš prišel, zmeraj prinesi mi rože http://www2.arnes.si/~dkrape/ - glasba (poje:Stanka Kovačič). besedilo: PRINESI MI ROŽE Ko boš prišel, zmeraj prinesi mi rože, pa naj bo maj, naj bo sanjavi september, vse jasne dni, vse dolge ure jesenske, zmeraj naj bo tvoj šopek rož pred menoj. Se veseliš, smejejo tvoje se rože, žalosten si, to mi šepečejo rože, saj treba ni niti besed niti pisem, rože samo, rože mi vse povedo. Ko boš prišel, zmeraj prinesi mi rože, vsako pomlad - nosi pomladne mi rože, vsako jesen - nosi jesenske mi rože, vse kar bi rad, rože mi vse povedo. Rože, rože, Ko boš prišel, zmeraj prinesi mi šopek rož. Rože, rože, Tudi tedaj, ko boš prišel po slovo. Lana* Sporočilo je spremenil(a) Lana1 dne 30. dec 2006 16:38:36

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti