Flatulenca in prehrana

tema je zaklenjena

hana  

član od: 31.8.2001

sporočila: 88

18. jan 2002 9:03

Tina, zaupajte nam par receptov za koktejle. Za novo leto sem dobila mešalec pa me zanimajo še recepti. Lp, Andreja

neznan uporabnik

18. jan 2002 9:24

Cosmopolitan 2 doses of Vodka 1 dose of Lime Juice 1 dose of Cranberry Juice 1 dose of Triple Sec Serve in a cocktail glass Prepare in Shaker How to prepare: Shake all the ingredient with ice. Strain into a cocktail glass and serve. Hana koktejle si oglej na www.cocktail.de (Auswahl Ueber Cocktailnamen) 500 koktejlov s slikami! Sprichst du Deutsch? Tina Gorejnak

Murko Franz  

član od: 2.12.2007

sporočila: 2

6. dec 2007 20:49

Dragi prijatelji, po dolgih letih sem spet z vami. Veliko vam imam povedati, pa kaj bi pleteničil in dolgovezil. Verjetno ni več vseh zvestih članov med nami, pa vendar vam moram sporočiti nekaj razveseljivega. Zahvala gre nekomu od vas, ki mi je za rešitev mojih težav predlagal skrajno neverjetno rešitev. Sam nikoli ne bi jedel fižola na tešče ali kislega zelja. Pa sem ga. Opazoval sem se in čakal rezultate. Pot je bila mučna in dolgotrajna. Rezultati pa so tu. Spoznal sem, da je stanje duha tisto, ki pomaga. Sproščenost in pripravljenost sprejemati kar te obdaja. Hvala vam, Franz Murko Murko Franz

izid  

član od: 31.8.2004

sporočila: 261

7. dec 2007 0:07

Franz! Pprosim razliožite kje ste bili tolio časa. Sem že kar nekaj časa član kulinarike pa vas do danes še nisem zasledila Upam, da se je vaše zdravje popolnoma popravilo.

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

7. dec 2007 7:47

aha, moram reči, da sem bila nad takratno pisarijo dotičnega kar razočarana, mislim, da je bilo zaradi Franca Murka pred leti uvedeno zaklepanje članov, vsekakor je edini, za katerega jaz vem, da mu je bil dostop prepovedan. Če pa se motim, se opravičujem. Upam, da ste zdaj pri bolj zdravi pameti.

http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=988& Loni Makaroni Sporočilo je spremenil(a) Loni dne 07. dec 2007 07:47:33

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

7. dec 2007 8:18

Če gre za pravega gospoda Murka, ki se je ponovno vpisal, nisem prav nič vesel. Lahko gre pa za pozerja, ki se izdaja kot on (kradljivca identitet). Nejevolje v vsakem primeru. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti