Suho sadje v medu

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

17. sep 2006 22:13

Čao, ja, v bistvu lahko v med kombinirate vso suho sadje in oreščke, kakor vam je pač všeč. Pri nas smo recimo dali notri krhlje, fige, suhe marelice, narezane na koščke in lešnike. Super zadeva! Kutine sem že videla v Sadje-zelenjava trgovinah, pa na tržnici se jih gotovo tudi dobi v tem času. Lep pozdravček, S.

stara  

član od: 12.10.2005

sporočila: 380

18. sep 2006 7:13

Jaz sem lani za Božič sorodnikom podarila kozarec medu s suhim sadjem. Kupila sem majhne kozarčke, vanje narezala suhe slive, marelice, hruške, fige, dodala še orehe, lešnike in rozine. Vse skupaj pa sem zalila z domačim medom (mož je čebelar). Čez pokrovčke sem z rafijo zavezala še rdeče-bele kockaste okrogle prtičke. Bilo je poceni, pa vendar izvirno darilo, dano od srca. stara

BibaKuha  

član od: 9.9.2010

sporočila: 10

15. dec 2012 10:15

Mene pa zanima, kako se to potem je. Se namaže na kruh ali ga jemo kar na žlico, se mogoče uporablja v kakšnem pecivu...?

BibaKuha

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

15. dec 2012 10:31

Vse od naštetega. Kakor komu paše.

Sonja

Mygrace

sporočila: 6506

15. dec 2012 11:04

En gric sirčka, eno žličko medu, en šluk......

 

                                  

Mygrace

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti