Driska- virus

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

22. avg 2007 11:56

Od Sikapurja (link ki ga je dala Mijan) imam jaz Lip Herpes Gel in je edini, ki mi pomaga, res zatre herpes v enem dnevu. Skoda smo, da sem ga odkrila sele letos, s herpesom pa se bojujem ze od nekdaj. Ampak nikoli ni prpozno. Tako da mislim, da zna tud gel za zelodec pomagat. vida70

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

23. avg 2007 13:28

puskar1i je napisal/a:
jasna1 mi smo imeli ravno prejšni teden problem z drisko in predvsem z rdečo ritko (20 mesečni sin). po dveh dneh sem začela uporabljati bepanthen pa se je vse samo še poslabšalo. jaz sem mu ritko spirala z blagim kamiličnim toplim čajem (če je bilo prehudo, kar pod tuš) in z bombažno pleničko, dobro popivnala s suho pleničko (ne brisala) in sva se 5-10 min igrala na pojstelji, da se je do konca posušilo na zraku. nato sem mu ritko namazala z nivea kremo za otroke in se je v dveh dneh stanje dokaj znormaliziralo. skratka ni več jokal pri previjanju zaradi pekoče ritke. je veliko dela (mi smo se previjali na vsake 30-45 min) vendar se splača. nam linex ni pomagal. borovničev čaj pa je naredil čuda, pa še kakšna bananica zraven. očitno pri nas ni vse v kemikalijah, večkrat se je treba zanesti tudi na ¨domačo¨ medicino, na katero pa kar pozabljamo. SONJA

Pri tem pomaga hrastovo lubje. Dobi se v lekarni. Skuhaš po navaodilu iz vrečke in spiraš ritko.

marelica

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

23. avg 2007 13:55

Mijan je napisal/a:
Probaj še to: http://www.toptrade.si/index.php?cat=10 Poznam primer, ko je štiriletniku, kljub vsem znanim in preizkušenim receptom proti driski (oglje, Coca Cola, borovnice, bobi palčke...) le ta gel pomagal. Mijan

 

Hvala za link. Sem iskala v lekarni, pa nimajo. Kje se dobi?? Težave so zdaj sicer minile, bo pa za drugič prav prišlo.

 

lp 

Julija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti