Praska na steklokeramični plošči

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

tema odprta - 14. sep 2006 6:59 | ogledi: 12.444 | odgovori: 15

Včeraj zvečer, ko sem čistila kuhinjo, bi me bilo kmalu konec od hudega : na moji skoraj novi (4 mesece) steklokeramični plošči je bila kake 4 cm dolga praska, ki je pri čiščenju prejšnji večer ni bilo. Seveda o njej ne ve nihče nič (uporabljali smo jo včeraj vsi štirje.

Včeraj sem prvič uporabila včeraj kupljeno tefalovo ponev Privileg, ki je primerna za kuho na indukciji - skoraj nemogoče se mi zdi, da bi ploščo lahko s tem opraskali, saj je aluminij, ki je na dnu, mehka kovina in kot taka najbrž ne bi mogla poškodovati stekla.

No kakorkoli - škoda je narejena - sedaj me zanima, če obstaja kakšno polirno sredstvo, s katerim bi to razo lahko zakrili (s tem ne mislim tistega namenskega čistila, ki ga itak stalno uporabljam) in tako malce potolažili tudi mojo žalost in jezo[

Skoraj vedno vse rešite, mogoče imate tudi za to rešitev.

Želim vam lep dan

rrr

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

14. sep 2006 7:37

Za polirne paste so nam rekli že v trgovini, samo nismo dobro poslušali. Tako da si znamke nisem zapomnila. Lahko ti skočim med malico pogledat v Muellerja, pri njih imajo za moje pojme največ čistil. Loni Makaroni

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

14. sep 2006 8:16

Loni hvala za hiter odgovor in res bi te prosila, če lahko poizveš ime te polirne paste - saj n e gori voda - lahko pač enkrat, ko boš tam noter. Ampak veš res sem zelo žalostna, saj kuhinja še odplačana ni, zdaj pa to sranje. HVALA rrr

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

14. sep 2006 8:45

Se je pri nas tudi pojavila ena kraca, kak teden povzočala težave, potem je pa kar zginila. Sem že mislila, da sem imela privide. Loni Makaroni

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

14. sep 2006 11:32

S steklokeramično ploščo je tako kot z avtom - ko je nov, te skoraj organsko zaboli, ko dobi praskico - potem poliraš kot nor - potem se ti naenkrat zdi, da je praska manjša, potem je pa kar ni več....Jaz sem gor zlivala vse možne produkte, ki so bili na policah, sledil je pa proces, ki sem ga opisala (pa Loni Makaroni tudi). Potem me je neizmerno užalostilo, ko so se na plošči začele pojavljati okrogle lise (tam , kjer so robovi loncev) in tudi ne grejo ve. Zdaj si pa mislim takole: redno čistim štedilnik (po vsakem kuhanju - sem zelo organizirana lady!) in sploh lepo skrbim za njega. Pa naj se na štedilniku tudi malo vidi, da ga uporabljam, saj tu je eno življenje, ne živim v kulisah za dizajnerske revije (čeprav sem drugače tozadevno kar osveščena). In odkar sem v glavi prišla do te modrosti, je moj štedilnik takšen, kot je bil pred enim letom. Prej sem pa stalno gledala, kje je kakšna pikica...Res je vse v glavi. Vendelina jr.

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

14. sep 2006 12:16

res je vse v glavi - ampak praska na plošči je pa tudi. Kljub vsemu hvala za spodbudne besede in lep, sončen dan ti želim Glej bi te pa še nekaj vprašala, čeprav ni prav nič v zvezi z osnovnim vprašanjem: zakaj za božjo voljo morajo biti v tvojih odgovorih vedno primesi angleškega jezika? Saj ne dvomim v tvoje znanje, ampak verjemi, takih je danes v Sloveniji ogromno (jaz žal nisem med njimi, saj je jezik živa stvar, ki jo pač moraš negovati - in jaz pač tega nisem počela, čeprav zgubila se pa ne bi). Oprosti - meni tak način zveni nekako ... pa nič saj je v bistvu vseeno..... zanima me skratka, zakaj se vedno znova odzivaš na tak način? rrr

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

14. sep 2006 12:43

V Muellerju vlada suša na oddelku s čistili, je kar izropan in dobijo danes zvečer robo, tako so rekli. Loni Makaroni

blondy  

član od: 4.3.2006

sporočila: 6

14. sep 2006 13:01

Čistilo za steklokeramične plošče od Mr. Muscolo je enkratno za take občutljive zadeve. Je čistilo in polirna pasta v enem in zelo lepo prekrije praske. Po vsakem kuhanju polijem malo tega čistila na ploščo in obrišem s papirnato brisačko. Od vseh čistil za plošče mi je najboljši Muscolo, dobi se tudi v Mercatorju in ni drag. LP blondy blondy

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

14. sep 2006 17:53

RRR, nikar se ne sekiraj. Sama imam ploščo že kar nekaj let in se tudi dobro spominjam prve praske. Naredila jo je hčerka med dopustom, ko je bila sama doma. Je že nekaj let od tega in ne bi mogla niti približno pokazat, katera praska je to. Sčasoma se poznajo drobne razice in vedno več jih je. Verjetno je odvisno tudi od posode in od tega koliko drsaš piskre gor in dol po plošči. Ne razumem pa tega, ko nekatere pravijo, da imajo po desetih letih ploščo lepo kot prvi dan. Mora bit pa to ena grozno fajn kvaliteta, ali pa se na njih bolj malo kuha. Ploščo imaš "krščeno" in potolaži se, mislim, da raze ne bo nobena polir pasta ven spravila. Čez čas jo ne boš več videla. LP

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8686

14. sep 2006 18:42

RRR, popolnoma te razumem..., da potrkam ob les, moja še nima nobene praske. Naj ti pa povem eno drugo stvar, 5 let nazaj smo renovirali kopalnico, čisto vse novo... čez tri meseca je MENI padla steklena posodica in je odbila dober kos umivalnika. Nekako smo ga zalepili, ampak se vidi; v veri, da ga bom čim prej zamenjala. Čez nekaj mesecev mi je pa na tla padla doza od laka za lase ter mi odbila za noht velik košček od ploščice... To jaz vidim... oh, kako sem bila nesrečna. Moji domači se tolažijo s tem, da se je to meni zgodilo. Pozdravček!

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

14. sep 2006 19:45

veste, ćisto malo sem se že potolažila, saj stvari pač ne morem spremeniti. Najprej sem bila res hudo žalostna, potem sem bila jezna, ker nisem našla krivca in ne nazadnje hvala bogu, da ga nisem, saj se spremeniti tako ne da nič. Ampak s kakšno pasto bom pa le še poskušala Hvala za tolažbo Lep večer vsem skupaj rrr

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti